poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

Szkoła według mnie super skończyłem ją 9 lat temu,uczyłem sie tam w technikum poziom nauczania bardzo dobry w tamtych latach był a w szczegulności z matematyki i j.polskiego no i z większości przedmiotów zawodowych,bo co do reszty przedmiotów zawodowych to panie "profesorki"bardziej patrzyły na wyglad i predyspozycje materialne uczniów niż na ich wiedzę!,ale bardzo pozytywnie wspominam tą szkołe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

wymyslaja debile to po co budowac garaze w takim razie ja jak bym kupil taki garaz to i tak bym wjezdzal mimo ze mam gas najwyzej robil bym to na benzynie i na gas przelaczal na powietrzu juz i mogli by mi naskoczyc z rury wydobywaly by sie opary z benzyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

zes andre wykombinowal to Ci powiem sfietnie ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

Chciałbym dowiedziec sie od ilu przyjmuja do mechaniaka na kierunek mechatronik , czego tam sie uczy , opinia uczacych sie rocznikow i czy ktos tez planuje isc na ten kierunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

uwazam ze prawko powinno sie moc robic dopiero po ukonczeniu 25 lat i przejsciu psychotestów czy sie przypadkiem nie jest debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

jak chcesz tam iść to powinieneś wiedzieć co to jest mechatronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

A co tu słychać?miasto wsiunów którzy się tu sprowadzili ze wsi.Zero kultury chamstwo prostackich ćpunów.Zero roboty i perspektyw,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wszystko nic, bolek przeżywa dramat totalny.

wiem co to jest ale chce sie upewnic co na nim robia po to jest forum zeby pytac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org