niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głosowanie korespondencyjne jednak dla wszystkich wyborców. PiS złożyło do Sejmu projekt ustawy

http://www.youtube.com/watch?v=Gf1WT8VEZxk&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie korespondencyjne jednak dla wszystkich wyborców. PiS złożyło do Sejmu projekt ustawy

co słychać?, stare ku..rwy nie chcą zdychac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie korespondencyjne jednak dla wszystkich wyborców. PiS złożyło do Sejmu projekt ustawy

Obelix celowo podbijasz temat żeby zagłuszyć pana nie dobrego:)))))

Chris Rea - The Road To Hell Full Version

http://www.youtube.com/watch?v=abZlWqVeLzg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie korespondencyjne jednak dla wszystkich wyborców. PiS złożyło do Sejmu projekt ustawy



Autor: CXRSa1 = Andy C

andzia C , MĘSKA PROSTYTUTKO , teraz mnie KUR.WO trochę zdenerwowałeś ,

POSUNĄŁEŚ SIĘ CWELU DO MONTAŻU ,

CHU.JU z KOLNA , trafisz się jeszcze w moje ręce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie korespondencyjne jednak dla wszystkich wyborców. PiS złożyło do Sejmu projekt ustawy

zezowate szczęscie" trafisz się jeszcze w moje ręce" nie strasz plebsie z konarzyc :)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosowanie korespondencyjne jednak dla wszystkich wyborców. PiS złożyło do Sejmu projekt ustawy

Carlos, ja wiem, że skoro ty sobie w Polsce nie radziłeś i musiałeś wyjechać i tam być robolem na czarno a twoja dziewczyna czy żona (o ile taką masz) sprzątaczką u żydów, to uważasz że inni którzy się stąd nie ruszają , są takimi samymi nieudacznikami jak ty?... ale się mylisz i to ciebie boli...
P.S. sami frustraci na tym forum, narzekający na wszystko, wymagający od kogoś ale nie od siebie, bez kreatywności i przedsiębiorczości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org