czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

zezowate szczęście wyrwałeś mi to spod palców. Wystarczy PUP do świadczeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Czy PUP opłaca składkę emerytalną osobie bez prawa do zasiłku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

GRAMY DO KOŃCA !!! Do pierwszej setki brakuje nam 21 pozycji, wydaje się niewiele ale w punktach to już 6- 7 tysięcy.

Trzeba codziennie oddawać ok 2000 głosów, już niewiele Nam brakuje :)

DAMY RADĘ !!!

ode mnie dziś 110 pączków





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Bunio oj , dobrze masz rację , nie ma o co się sprzeczać ,

fakt , w mojej wersji ZAWSZE lekarza czy szpital ma ZA DARMO , a z tych groszy co wpłaci na KRUS , to jak dożyje będzie miał " dziadowską " emeryturę i taka to tylko korzyść


... no , ale odbiegamy od tematu :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

boszszszszszsz !!!!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

cwele naszym kosztem sie bogaca ale znajduja sie tacy zdrajcy co jeszcze sa za nimi brawo szkoda ze juz nie ma takich prawdziwych Polakow co kiedys nigdy nie bedzie normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?


kawa z wkładką :

http://natropie.onet.pl/inne/oszustwa/pracownik-mcdonalds-zamiast-cukru-do-kawy-dodal-co,1,5109099,artykul.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

A kto wie ilu drużynowych 59-tej ma krzyż harcerski?
i dlaczego?

Autor: ANONYMOUS (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-04-12 21:35

Skoro ktoś decyduje się przystąpić do jakiejś organizacji to chyba naturalna rzecz że akceptuje jej regulamin, statut czy jak kto woli.

__________________________________________________________


Drużynowy Mr_Pyczot i Jego Załoga - Zespół - Drużyna jako nieliczni zapewne woli - wolą to czego brakuje wielu innym :

Oni Ludzie Pyczota wolą - mają krzyż harcerski w sercu
w którym mają autentycznego Harcerskiego Ducha


Czuwaj...


...cie i módlcie się o to abyście nie przestali czuwać i nie wylali przysłowiowego dziecka z kąpielą.


Pierdząca w swój stołek biurokratyczna "formalina" zaślepiona makulaturą o której wspomniał przedmówca ANONYMOUS postępuje jak Arcy Kapłani.

Oni "zwierzchnicy" tak samo zaszczuli Syna Bożego Mr_Jezusa - syna swojego Boskiego szefa ponieważ Mr_Jezus tak samo nie spełnił wymaganych przez nich wymogów formalnych działając między Ludźmi w Duchu dokładnie tak samo jak Mr_Pyczot a nie w papierach tak jak instytucjonalni biurokraci postępujący przeciwnie do Mr_Pyczota i Mr_Jezusa




O czym to świadczy ...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

na Motyce u syndyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

dobranoc

http://www.youtube.com/watch?v=udmoKfofTwE&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Mobilizacja pilkarzom potrzebny jest doping :) wszyscy na mecz !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

technikum informatyczne w asp jest bardzo dobre sam się z nim uczę i nie zażałuję polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Ah to ci, co co roku zbierają odkurzacze i na prąd do nich? Przecież nikt im tego nie zabroni, nie będą mogli tylko używać przedrostka 59DH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

W Lomzy nie wiem,raczej Allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Wcale nie jest tak słodko a te opinie to pewmie sami jego koledzy robią mu raklame :D:D A tak naprawdę to wcale nie jest tak jak piszecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

znajomy88 sam ciśniesz reklamę a innym to samo zarzucasz. Ogarnij się chłopie
mandarynkowe zło - porządni wodzireje współpracują z klawiszowcami i kwestia wyjazdu to żaden kłopot. U dwóch moich znajomych tu już wymienionych (nie przez znajomego88) wyjazd od Państwa młodych to kwestia ich woli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Mr_Andrzej:

Idąc tokiem Twojego zapisu to Biskupi powinni zrezygnować z posługiwania się Imieniem Jezus w tym co robią

no dokładnie tak, bo ich postępowanie z jego nauczaniem nie ma prawie nic wspólnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Widzisz, nie chodzi o to, aby zatrudnieni w budżetówce tyrali za darmo. Po prostu i zwyczajnie, byłbym mniej zdziwiony gdyby to zwykli pracownicy otrzymali nagrody w wysokości podwójnego wynagrodzenia, a prezesi pojedynczego. Tylko pytanie, czy pracownicy w ogóle coś dostali? Inną sprawą jest podwyżka opłat o ponad 10%. Jeżeli firma nie przynosi strat, a biorąc pod uwagę wysokość nagród, nie przynosi. To czym do k-nędzy tłumaczy się potrzebę owej podwyżki? Przecież jeżeli tyle pieprzą o kryzysie i coraz trudniejszej sytuacji materialnej rodzin, to chyba jasno zdają sobie sprawę iż taka podwyżka uderzy po kieszeniach właśnie te rodziny. Lecz co to kogo obchodzi. Ważne abym ja dostał potrójną premię. I jak załatwimy podwyżkę opłat, to na przyszły rok, będziemy mieli jeszcze lepsze premie. Ale wiecie co? Jak dla mnie, to K*rwa i tak za mało, więc musimy jeszcze coś wykombinować. A im wyżej, tym gorzej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

dzis mam zamiar przełamać bariere 200 głosów :)
jazda jazda panowie i panie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

banda patalachow wymadrzajacych sie...co was to obchodzi kto za ile prywatnie robi..to raczej nie wasz biznes..
a jestem ciekawa ktory z was i ile razy wyh***l US...bo niewinni to raczej nie jestescie....
zal za dupe sciska jak to forum i ludzie w tym miescie na psy spadaja jaka nienawisc od was bije jeden drugiego w lyzce wody by utopil zeby tylko mu lepiej nie bylo...
a zasady konkurencji jakies obowiazuja..dzieki nim mamy taki wybor na rynku uslug i nie tylko...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

ile chcesz za ten monitor?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Dobrze że powstaje.Będzie pewnie jakieś 300 miejsc pracy bo więcej pewnie nie.
Chyba że dokupią jeszcze ziemi i powiększą.




www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

I tak się listę podpisuje? Wątpię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Ważne są efekty wykonanej pracy , a jak robota jest dobrze wykonana , to się sama obroni .
Jeżeli wszystko wyjdzie dobrze , to znaczy , że jednak można .
Jednemu się opłaci , drugiemu nie .
" Każdy orze jak może ."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Prezio mówi że zgłosiło się kilka lokalnych firm, ciekawe czy to nie będzie więcej z tą strefą skutków negatywnych niz pozytywnych, tym bardziej że statystyki nie powalają, jak spojrzy się na wykres zatrudnienia w suwalskiej strefie i jej oddziałach we współczesnej. Niech lepiej miasto zrobi całkowity plan zagospodarowania przestrzennego Łomży i zaczną się inwestycje na niespotykaną skale, do tego nie podwyższać lokalnych podatków co rok i miasto się rozbuja. Ale to trzeba mieć jaja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Konkretnego dostawy nie mam, kupuję już dosyć długo przez allegro i jeszcze się nie przejechałem. Różnica cenowa jest dość znaczna, więc myślę że nawet jakbym z raz się przejechał, to i tak byłoby warto ryzykować następny.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

byłem, niestety dziękuję, po gadce pana odechciało mi się kupna, widać jak szanuje klientów
za to kupiłem w Ostrołęce, firma łuk-dach, krótka rozmowa, szybka wycena, przede wszystkim profesjonalne podejście + dowóz gratis, polecam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

w piekarni któreś zapytaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

xagussxd
moja kosztowała 2300, a do wypożyczenia 1600 więc wypożyczyłam. Była szyta na wzór sukni którą mierzyłam w innym salonie i wyszła nawet lepiej niż orginał. Leżała idealnie, była o wiele wygodniejsza. Halkę dostałam gratis, podwiązkę i długi welon też gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

a może Jurek jest naprawdę chory , bo tak się zamotał tą bawełną ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Zezowaty ja ciastowym byłem ponad 6 lat i więcej nie chce!
Mam inne plany ale już nie w ŁOMŻY!



www.abantonino.blog.onet.pl - szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

@ OjciecR
w porównaniu z Łomżą (Ostrołęka) to zapadła dziura. Wystarczy porównać rynek nieruchomości np. na allegro czy agencjach nieruchomości, różnica jest wielokrotna na korzyść Łomży. Tam nic się nie dzieje...
Nie czaję o co Ci chodzi.
Bezrobocie u nas większe, dochód na głowę również, jesteśmy jednym z najbiedniejszych powiatów w Polsce, mamy tylko 10 tysięcy więcej mieszkańców od O-ki, a nieruchomości dużo droższe niż u sąsiadów. Przecież ten cały rynek nieruchomości u nas jest chory. To mamy się cieszyć z tego, że sobie siedzimy na bezrobociu w mieszkaniach o wiele droższych niż w O-ce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Szczegolowe informacje nt w/w zdarzenia udzielane sa pod numerem telefonu 997 , po uzyskaniu polaczenia prosze podac imie , nazwisko , adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Nieruchomości, zgadza sie duzo wiecej sie u Was buduje. Osiedla te okolice kazańskiej sa naprawde ładne i z czystym sumieniem moge napisac ze zazdroszcze Wam takich osiedli, co nie znaczy , że w Ostrolece nie powstają nowe bloki :)
Ale uważam, że przemysł w Ostrolece za to jest bardziej rozwiniety. Dzieki wlasnie strefie ekonomicznej Stora Enzo zainwestowala w nową maszynę ok1-2mld zł! Wczesniej powstała na terenie zakladu nowa elektrociepłownia, a docelowo mówi sie ze chca zainwstowac 1bln zł(w sensie wartosci calego zakladu), oraz za rok zaczyna sie budowa nowej elektrowni za ok 6mld zł. A za Ostroleką jak bedziecie kiedys jechac na Przasnych w strefie ekonomicznej Olszewa Borki(4km od centrum miasta) powstaje ogromny zakład MELVITU.
W moim przekonaniu Łomża wiekszy potencjal ma w handlu , Ostroleka w przemysle. Dzieki strefie macie szanse w tym obszarze pójsc krok na przód...
I jako ze jestescie w Podlaskim macie miej miast do podzialu z kasy wojewódzkiej. Jest Białystok, pozniej juz Suwałki i Łomza i mniejsze miasta. W mazowieckim oprocz Wawy, jest Płock, Radom,Siedlce jest duzo miast podobnych do Ostroleki jak Pultusk, Ciechanów, Mława, Mińsk etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Witajcie, mam prośbę.
Czy moglibyście wypełnić ankietę załączoną w linku? jest krótka, wręcz expresowa i bada potrzeby szkoleniowe. Będę przewdzięczna!!!

http://opinieomnie.pl/ankieta/wypelnij/443/cc280af142ca3a832ea0331d462df238

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

No i kurka wodna takie cos mi się przypomniało:)

http://www.youtube.com/watch?v=o56sCIM8h1Q



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

hej
wybaczcie jeżeli zadaję pytanie które juz było, ale jestem tu nowa i potrzebuję namiarów na dobrego ginekologa w łomży przyjmującego na nfz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

Zrobione :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

moja narzeczona chodzi do doktora Macieja skrętka dobry ginekolog przyjmuje na makowej na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wytłumaczy DLACZEGO PiSowski NIERZĄD NIE WPROWADZA STANU NADZWYCZAJNEGO ?

HAARP, ceny nieruchomości dyktuje rynek, to jest podstawowa zasada, dla ciebie ceny są chore bo nie masz gotówki, ale inni kupują, budują i takie teksty że dochód jest mniejszy niż gdzieś tam nic tak naprawdę nie znaczą, to są tylko statystyki, a praktyka mówi co innego, ostrołęka to stagnacja budowlana w porównaniu do Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org