czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Przeceniasz sie rikitiki :)
Nigdzie nie wspomniałem że jesteś harcerzem :)

Myślisz że monitor to całe moje zycie??

hahahaha
Dlaczego wy wszyscy którzy tak dużo macie do powiedzenia o tych o których nikt nie słyszał , zamiast przedstawic jakies konkretne działania tej druzyny od razu zaczynacie sie pluc i rzucac fochami ??

Widocznie jednak coś tam mojej racji w tym jest :):):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Omania :)
No niestety drużyna dostała juz rozkaz rozwiązania:(

A szkoda bo nikt żadna Agada nie jest w stanie zastąpić tej drużyny :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

biess(pieczny), przykro mi , sorry
już przeprosiłem i nie zamierzam robić tego setki razy

pozdrawiam
...........................................................................................................................

zastanów się :
JAKIM zdziecinniałym DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ?


I NIE JEST TO PIERWSZY I JEDYNY TEMAT ZAŁOŻONY PRZEZ TEGO marudę ,
szuka teraz zemsty , a DURNIOWI to nie wychodzi i ujada jak KUNDEL , stara bezzębna suka , która jak nie jest w stanie ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

Jak uważasz , że TO JEST KLASA , to wybacz , mamy inne pojęcie o STYLU i KLASIE .

...........................................................................................................................

Niech dalej się OŚMIESZA i KOMPROMITUJE .
JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

zezowate o to w tym wszystkim chyba chodzi zeby pisać co i jak i na temat,skoro ktoś pyta odpowiadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

i ja polecam, ceny jak najbardziej przystępne, jakość usług też b.dobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

http://youtu.be/JJcVgshFV7k

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Tez jestem zdania ze MARUDA wygral ten spor z klasa. Oczywiscie nie obstajac za nikim.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Najzabawniejsze na dzień dzisiejszy jest nagminne pieprzenie wielu istot o kryzysie. Tyle tylko że, ci co o nim paplają gdzie się tylko da, przeżywają taki złoty czas, o jakim nawet nie marzyli. I w ogóle nie dopuszczają myśli że, to właśnie dzięki takim pajacom, mamy cały ten kryzys. Sami sobie, jedni-drugim, przyznają ile się tylko da. A ci którzy faktycznie ów kryzys odczuwają, muszą nieźle główkować, jak tym pierwszym ową kasę dostarczyć. I z roku na rok, coraz gorzej, obojętne kto rządzi. Ciekawe jaki będzie finał tego "burdelu"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Wiem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

A co mowi? Jakie warunki przedstawia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Czyżby przyjaciele...??

http://youtu.be/5o_fKi6xTKc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

Torro,madrzejszy głupszemu ustępuje,znasz to??;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

w ogrodniczym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

A wiesz Omanio że?http://www.youtube.com/watch?v=--fv2KOIjhM&feature=related


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

7 zł z przetarciem? O_O Nie rozumiem jak można się podjąć pracy za taką stawkę, czyli Twój mąż zaniża stawki na rynku niedługo będą szpachlować za 4 na gotowe i kłaść płytki za 8.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży


MAM MOŻE DAĆ SOBIE NAROBIĆ NA GŁOWĘ ?

JA TEMU ZDZIECINNIAŁEMU DURNIOWI , JAK INNI - ROWA LIZAĆ NIE BĘDĘ !
.........................................................................................................................
GIMNAZJALNY fan club marudy , do ataku !

JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .
..........................................................................................................................

JAKIM zdziecinniałym DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kuriozalny zapis w Tarczy Antykryzysowej. PiS zwolni ze składek, ale tylko... księży

w workach czy cały samochód?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org