czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złapał hejter koronawisina...

Matecki prowadzi social media Ziobry i Ministerstwa Sprawiedliwości. Oprócz tego nadzoruje kilkadziesiąt innych profili w mediach społecznościowych, m.in. „Armia patriotów”, „Nasza Ojczyzna Polska”, „Prawicowy Szczecin”, „Prawicowy Internet”, „Popieram Rząd Prawa i Sprawiedliwości”, „Jestem Polakiem”, „Nie chcę Islamizacji Polski”.
Matecki jest ostry jak brzytwa. Napierdala Unię Europejską, liberałów, lewaków, wyznawców islamu, uchodźców, środowiska LGTB, a przede wszystkim polityków opozycji. Za sianie nienawiści miał nawet sprawę w prokuraturze, a policja przeszukała mu mieszkanie. W związku z epidemią koronawirusa Matecki nie zawiesił hejterskiej działalności. Wziął na celownik marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Od 9 do 13 marca poświęcił mu kilkadziesiąt wpisów.
16 marca poinformował: „Tak, od kilku dni mam wysoką gorączkę. Aktualnie jestem w szpitalu na Arkońskiej po badaniu, rano mają być wyniki. (…) I siedźcie w domach!”.
Następnego dnia współpracownik Ziobry zakomunikował: „Niestety, mam koronawirus. No i oczywiście apel »Zostańmy w domu«”.

Matecki zaraził się od ministra środowiska Michała Wosia. Ten załapał wirusa od pracownika Lasów Państwowych, z którym uczestniczył w naradzie. Po kontaktach zarażonych można zobaczyć, co robią dygnitarze w czasie szalejącej zarazy, gdy sami nakazują siedzieć Polakom w domach.
http://tygodniknie.pl/zlapal-hejter-tatarzyna/

Partia Ziobry będzie sprawować kontrolę m.in. nad jedną z najbogatszych i dochodowych firm, czyli Lasami Państwowymi (o tym w artykule „Ziobro Szyszką podszyty”, „NIE” nr 1/2020). W ostatnich dniach Woś wbrew zaleceniom służb sanitarnych odbył kilkadziesiąt spotkań m.in. z towarzyszami partyjnymi w celu obsadzenia najważniejszych stanowisk w ministerstwie i Lasach Państwowych. Jednym nich był właśnie Matecki, który też chce coś ugrać dla siebie.

Polska cała dla Rafała

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0