czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Się przeleciała...

3 i 4 marca 2020 r. marszałek Sejmu Elżbieta Witek bawiła w Stanach Zjednoczonych.

Najpierw pojechała do Waszyngtonu na spotkanie z amerykańskimi politykami. W towarzystwie przedstawicieli parlamentów Estonii, Litwy i Łotwy spotkała się m.in. z przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Z komunikatu służb prasowych Sejmu wynika, że była dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworznie zajmowała się sprawami najwyższej rangi. Z amerykańskimi gospodarzami rozmawiała „głównie o bezpieczeństwie regionu w kontekście rosyjskiej agresji na Ukrainie i budowie gazociągu Nord Stream II”.

Po wyczerpujących rozmowach Witek wzięła udział w briefingu analityków skrajnie prawicowego think tanku The Heritage Foundation na temat sytuacji politycznej i wyborczej w USA. Następnie złożyła wieniec na grobie Jana Karskiego i odwiedziła waszyngtońskie Centrum Kultury Papieża Jana Pawła II, instytut badawczy i muzeum wystawiające m.in pochodzące z Watykanu dzieła sztuki.
Kolejnego dnia Witek była już w Nowym Jorku. W Jersey City złożyła kwiaty przy Pomniku Katyńskim i na ulicy rozmawiała z polskimi korespondentami. Potem pojechała do konsulatu, gdzie wzięła udział w uroczystości nominacji byłego rzecznika prasowego PLL LOT Adriana Kubickiego na Konsula Generalnego i spotkała się z mieszkającymi w USA Polakami.
Gdy marszałek Sejmu była w USA, w każdym regionie kraju odnotowano przypadki koronawirusa. W stanach Kalifornia, Waszyngton i Maryland wprowadzono stan wyjątkowy. W Waszyngtonie odnotowano 37 przypadków koronawirusa (3 zgony), a w Nowym Jorku 24 (2 zgony), czyli więcej niż w Polsce, gdy wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego.
Tymczasem Witek jak gdyby nigdy nic przebywała w gęsto zaludnionym obszarze, przemieszczając się z miejsca na miejsce, gdzie spotykała się z wieloma przypadkowymi osobami. Moi informatorzy twierdzą, że delegacja sejmowa, która liczyła kilkanaście osób, wróciła do Polski i rozjechała się do domów i swoich obowiązków. Ani Witek, ani żadna z towarzyszących jej osób nie przeszły kwarantanny i badań na obecność koronawirusa! Polskie służby przeszły nad tym do porządku dziennego.
http://tygodniknie.pl/sie-przeleciala/

...a od Grodzkiego dymisji żądali...

Polska cała dla RafałaOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Się przeleciała...

\"Szumowski w Gazeta.pl: Drastyczne decyzje podjęliśmy pierwsi. Nie ma w Europie państwa, które działało szybciej\"
Jakie decyzje prócz zamknięci ludzi w domach? Służba zdrowia leży; testów brak, maseczek brak, rękawic brak, kombinezonów brak itd. To podstawa, absolutna podstawa, a już z tym jest ogromny problem. Mitoman myśli, że jak zamknął ludzi w domu, to już wygrał z epidemią.

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Się przeleciała...

Wy się nie przejmujta panią Witek był i wróciła, pomóżta Polmosowi który razem z żoną utknął a Alpach ...Zróbta jakąś ściepę i wyślijta kogoś choćby z hulanjnogą niech biedaka przywiezie ... Puto znów ci odwaliło grodzkiego powinien odwołać prokurator za to ,że jest namiętnym listonoszem już ponad 70 kopertników zeznawało a ubecki wnusio dalej chodzi choć powinien siedzieć ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0