czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jeżeli w Polsce będzie scenariusz Włoski

głupota ludzka nie zna granic!!!dotyczy oczywiście raqlan i Mr_Andrzej.....Podejrzewam,że nawet dzieci nie macie i nie macie pojęcia o wychowywaniu ich i z tego co zauważyłam to lepiej nie miejcie,bo to dopiero będzie patologia się szerzyła!!!Współczuję Wam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeżeli w Polsce będzie scenariusz Włoski

Słaba klima,brud?Ten co to pisze to albo ich konkurencja,albo nigdy tam nie był..sala naprawde piękna i robi ogromne wrażenie na wszystkich,jedzenie jak wszędzie - jak chcesz mieć za " JAK NAJTANIEJ" to będzie mało,jak się dogadasz to będzie dużo i zawsze smacznie.Tyle - miałem dokładnie rok temu wesele i pisze szczerze co i jak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeżeli w Polsce będzie scenariusz Włoski

dzięki maruda i lomza1 za odpowiedź :)
co do reszty również dzięki choć nie do końca odpowiadają na zadane przeze mnie pytanie ;) :
czyli czy ta sala Waszym zdaniem jest w stanie pomieścić 150 osób??

będę wdzięczna za więcej wypowiedzi, zwłaszcza jeśli poruszą tą kwestię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeżeli w Polsce będzie scenariusz Włoski

wystarczy ze wyslesz listem poleconym......mozesz dodac u gory ze to PIT -37



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeżeli w Polsce będzie scenariusz Włoski

150 osób to jest tam bardzo ciasno, obsługa się przeciska między stolikami i między tańczącymi ponieważ nie ma innego przejścia. Zespół ma swoje głośniki zaraz przy stole z gośćmi więc ostatni stolik w ogóle nie może sobie porozmawiać, a zapewne nie słyszy nawet własnych myśli. Sala jest bardzo ładna, chyba najładniejsza w okolicy. Ale czy warto przekładać wystrój na wygodę? Po za tym nie ma parkingu a klimatyzacja nie domaga. Jedzenie jest w dużych ilościach i nawet smaczne. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie. Obiecywać można gruszki na wierzbie, a jak przychodzi co do czego to następuje rozczarowanie...
Tak więc do 120 osób to jest max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeżeli w Polsce będzie scenariusz Włoski

Jędrusiowa zagroda-pysznie,przestrzennie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org