piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieodpowiedzialni radni

mnie cena nie interesuje, złotówka w tą czy w tą, to mnie stać zapłacić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni



http://www.youtube.com/watch?v=bQWIB9ejgk4&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Jestem właśnie po artroskopii kolana.Już "śmigam" po 3 dniach,co prawda o kulach ale zawsze do przodu.Zabieg przebiegał w miłej atmosferze, bezstresowo,niczym w SPA.Pobyt w szpitalu to trzy dni sanatorium.Wyjątkowo miła atmosfera i obsługa,zarówno lekarzy jak i pielęgniarek.Wrażenie jak z prywatnej kliniki.Polecam doktora Kruszewskiego,wysokiej klasy specjalista.Pozdrawiam wszystkich "kulejących"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Dyrektorka 2 na rondzie dobra kobieta mają stołówkę na 250 osób. Może tam???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

To była dyskoteka w tenpubie:):):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

polecam panią Góralczyk z Podgórza , byłam na komunii gdzie właśnie catering był od tej pani i muszę powiedzieć rewelacja po prostu super dania były prawdziwie domowe , nawet ciasto było od tej pani . Moja koleżanka też zamawiała od niej i też sobie bardzo chwaliła . smacznie i nie drogo
polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Polecam catering z zambrowa, daleko ale mają niskie ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

nie krzycz ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

bo tak będzie
a tobie siwy co do tego???
jedni lubią to inni cos innego
nie twoja sprawa kto czego słucha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Durny jestes, skąd wiesz ze dziecko nie ma problemow emocjonalnych? Może opuscil sie w nauce po jakims traumatycznej wydarzeniu, nie znasz ludzi, nie wiesz jakie zycie pisze czarne scenariusze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

targi to teraz były świetne - Motor show, polecam na przyszły rok, bo tegoroczne już się skończyły;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Witam, chciałem się dowiedzieć czy Złoty Smok to jeszcze działa czy już nie? Stronkę zlikwidowali i nie mogę zadzwonić do nich, a nie chce mi się tam zapylać tylko po to, by pocałować klamkę. Ktoś coś wie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

zostaw, nie ma sensu tam iść. wal na giełczyńską tam lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Jeszcze kilku kościołów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Umiejętność czytania ze zrozumieniem przydaje się nawet na 4lomza.(nie zauważyłam,żeby ktoś piszący w tym wątku nazwał dyslektyka głupkiem).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Nie dyskutuj ze mną na ten temat (chyba że masz pojęcie o czym piszesz, wtedy bardzo chętnie włączę się w rozmowę).

Napisałam, że ludzie, którzy nie wiedzą czym jest dysleksja oceniają. Ok, uogólniłam, ale niestety w polskim spoleczeństwie codziennością jest nazywanie dyslektyków głupkami itd. Nie mam racji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Szanelka, Twoja wypowiedź nie jest odpowiedzią na zadane pytanie, a to czy ktoś powinien przechodzić psychotesty to jest już inna sprawa, a jak chcesz się upewnić to możesz sobie zrobić za dodatkową opłatą ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

pisze skrotami ale roztlumacze jak sloma suce : prokuratura a drugi skrot to pospolite : trimiga gra muzyka czy jeszcze cos nie wiesz?>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

to ze nie maja to nie ich wina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

a byłaś w Waeołym Słoneczku za Polo marketem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieodpowiedzialni radni

Szukam takiego sklepu. Wlasciwie chodzi mi o głupią skrobię kukurydzianą (mazeine), ktorej nigdzie nie moge znalezc. Wszedzie zwykla ziemniaczana a mi wlasnie chodzi o ta pierwszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org