czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

zezowaty:):)
Tak wtrącę w przlocie :)
GDYBY CI TO WSZYSTKO LATAŁO KOŁO C..A
To nie ujadał byś jak kundel na łańcuchu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

zezowaty:):)

Zobacz jaki ty jesteś kłamczuch :):)
Wczoraj pisałes że nie będziesz w tym temacie pisał a dziś siedzisz i piszesz:):)
Zakochałes sie w nim czy co ? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe


SŁUCHAJ STARY CAPIE , marudo !

ja się dobrze bawię z twojej głupoty , a chyba nie myślisz , że będziesz bezkarnie SAM wypisywał tu BZDURY ?

ja ci ROWA LIZAĆ jak twój fan club NIE BĘDĘ !

TO CO , MOŻE MAM DAĆ SOBIE NA GŁOWĘ NAROBIĆ ?
.......................................................................................................................

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???
........................................................................................................................


Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

Interesują mnie ceny! Gdzie i po ile ?

Ustalmy maximum 20zl za butelkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

Zezuś..., wyzywasz od debili marude, a Ty? zapomniałeś jak podobne tematy zakładałeś. Oszczekiwałeś raqlana, a teraz w komitywy wchodzisz...
Bądź mężczyzną.

Tak mi się nasuwa tylko to:

Zapomniał wół, jak cielęciem był......

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

przemek20
byłem na paru weselach i jakoś nigdy nie widziałem super drogich wódek ?
chyba że wyznajesz zasade "postaw się a zastaw się" :)
wg mnie normalne marki-dość popularne

Co do tematu to nie wiem jak sie nazywa ale tutaj na forum często przewija się jakis market w śledziowie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

A dobre te kabapy z psiny ? ;))


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

megan

następna FANKA marudy ....

WYBIÓRCZA MORALNOŚĆ !

odpisuję tylko na paszkwile i pomówienia ZDZIECINNIAŁEGO DUPKA ,

TO CO , MOŻE MAM CICHO SIEDZIEĆ I DAĆ SOBIE NAROBIĆ NA GŁOWĘ ?

ja my ROWA LIZAĆ , jak wy NIE BĘDĘ !

żegnam CIĘ megan .

PS :
co do reqlan , to on ma więcej HONORU i AMBICJI , jak ten STARY CAP maruda , który to PIERWSZY SAM wyjechał z CHAMSTWEM pod adresem żony reqlan'a nie znając jej zaczął ubliżać .
marudzie odpisałem : Jak masz coś do reqlan i jest ci coś winien , to go jedż , ale NIE MIESZAJ do tego RODZINY .
Do marudy to nie dotarło , bo on jak PIES , który jak nie ma czym srać , to sra GŁĄBAMI .
WYBIÓRCZA MORALNOŚĆ ! megan
a i sama przeczytaj CO pisze SAM reqlan o marudzie ,

KTO ZAŁOŻYŁ TEN TEMAT ?????????? DEBIL maruda !
.TO CO , MOŻE MAM CICHO SIEDZIEĆ I DAĆ SOBIE NAROBIĆ NA GŁOWĘ ?
.....................................................................................................................

JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .

....................................................................................................................
DUPOWŁAZY i LIZACZE ROWÓW na co czekacie , wpisywać się !

GIMNAZJALNY fan club dziadziunia marudy , do ataku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

zezol

twoja firma padnie
Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-04-12 11:27

SIEDZISZ OD 11,27

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-04-12 22:52


jezusiczku i ty piszesz że dobrze się bawisz he he , a kupki nie zapomniałeś zrobić

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

zezowaty:)
Twoje kontrachenty położyli na Ciebie la..ske :):):)
I za co kupisz sobie cygara i browarki ??
No chyba że dwie Korony to może ci i z zasiłku starczy :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

...................................................................................................................

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

...................................................................................................................

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe



megan , NIE BĄDŻ OBŁUDNA !!!

napisz coś miłego do marudy !

.........................................................................................................................
NIE BĄDŻ OBŁUDNA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

zezowaty:)
To nie ja tracę zimna krew :)
To ty drzesz gęde wielkimi literami :)
No ale na dzis juz z toba kończę te chwile przyjemności :):)

do jutra zezowaty:):)
Spij z otwartymi oczami bo nie będziesz wiedział kiedy twoje przekleństwo maruda zwali ci sie na łeb:):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

W łomży nie ma żadnej firmy która na miejscu produkuje szkła do okularów już nie wspominając o soczewkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podac namiar na przedstawiciela w hurtowni :)
Pozdrawiam :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

a co najfajniejsze, jeden drugiego układa do snu, dbacie o siebie chłopaki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

krajowa 13 złoty ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy: zmarł ksiądz, który odstąpił respirator młodszemu pacjentowi. Internauci: jak św. Maksymilian Kolbe

Dobranoc napinacze :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org