czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

adamus. reprezentujesz biede.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

to tu robia takie rzeczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

lecznica zwierząt oaza, dziś byłam ze swoim yorkiem i jestem zadowolona. poza tym do końca maja jest promocja, koszt strzyżenia 50zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii



hi hi hi hi

http://fotogalerie.pl/fotka/2741901195632573s1,ikcelam,Zezowate-Szczescie--)))


zezol to :


PARANOIK jest generalnie wrogo nastawiony do świata i we wszystkim widzi zagrożenia, nie potrafi cieszyć się zwyczajnym życiem, być pogodnym i beztroskim. W najbardziej skrajnej odmianie zaczyna w końcu uważać się za ofiarę wrogich pomówień i działań innych ludzi. W zależności od stopnia nasilenia paranoi na swoim punkcie zaczyna reagować urazą, konfliktami, gniewem, a nawet mściwą furią, jeżeli w swojej paranoi posunął się już za daleko. W celu „osłabienia” swoich wyimaginowanych wrogów potrafi wygłaszać kłamliwe i niesprawiedliwe opinie o nich, a nawet na nich donosić jeżeli z tego tytułu mogą mieć kłopoty czy trudności w życiu.
Trwanie w takim stanie w dłuższym okresie czasu powoduje, że swoją postawą Paranoik prowokuje innych do wrogiego odbioru własnej osoby. Sam, bowiem tworzy taką rzeczywistość, przez co może prowokować wrogie reakcje otoczenia, a to może uruchomić proces negatywnego postrzegania go przez innych ludzi i wytworzyć napięcia oraz złe relacje z całym jego otoczeniem, z którym ma na co dzień do czynienia. W efekcie sam stwarza sobie bariery do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Nie może do niego w żaden sposób dotrzeć oczywista prawda społeczna, że aby normalnie żyć w społeczeństwie to trzeba przystosować się do reguł i zasad, które funkcjonują w rzeczywistym świecie, trzeba pogodzić się z pewnym stopniem niepewności i ryzyka w realizacji swoich celów osobistych i życiowych, trzeba czasem umieć tolerować cudze niedoskonałości, używać czasem kompromisu, czy ignorować przejawy cudzej głupoty jeżeli nie jest w stanie wyrządzić nam większej szkody.

Tak, że w sumie ciężkie jest życie Paranoika

sorki że tak długi tex :-)))

zezol zdrówka życzę wiesz o jakim zdrowiu piszę :-)))

cały artykuł :-)))

http://www.wieszak.net/spoleczenstwo-zycie/kto-to-jest-paranoik.html

Pośród niezliczonych dzieł człowieka najważniejszym bez wątpienia jest własna osoba - JohnStuart Mill

zezol

Stań się człowiekiem, świnią się nażyłeś


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

Pani Iga Mackiewicz prowadzi audycję w Radiu Eska? Nie jestem pewien czy to ona ale tak mi się wydaje, zawsze jadąc po 7 do pracy słyszę ten niesamowity głos, który działa na mnie lepiej niż kawa czy litr Red Bull'a. Kojący, zarazem rozbudzający głos, który brzmi cudownie, pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

duzzo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii


Obleśny , z tobą DUPKU nie ma o czym pisać ,

CO MOŻNA WIĘCEJ NAPISAĆ O TAKIM ZERZE , JAK tY ?
........................................................................................................................

CAŁY ostatni twój post , to WKLEJKA z netu ,

sam BARANI ŁBIE nie potrafisz NIC napisać ???




.......................................................................................................................

Obleśny , powiedz CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?


... żegnam i niech MOCZ BĘDZIE Z tOBĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

buu haha
nie zaprzeczam :-))) podałem tam link do całości artykułu hi hi hi


zezol zlituj się ............ nad sobą hi hi hi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

Żubrówka Biała :)
Ale nie De Lux bo to badziew jest:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

hi hi hi u zezola do niczego innego się nie dokopiesz marudo tam sama głupota hi hi hi


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris: Nasze prawa i obowiązki w czasie epidemii

zezowaty:):)
Daj szarym komórkom odpocząć :):)

Prześpij noc spokojnie może rozmnoża sie do 4 sztuk :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org