piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.

" byłem , jestem i będę HETERO" konfabulujesz heterycy nie maja w głowię takich fantazji:)))

http://www.zse.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=426254&t=426254

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.


To ma być propozycja randki pod śmietnikiem ?



pisałem powyżej : JA FI..A NA ŚMIETNIKU , NIE ZNALAZŁEM i BYLE PASZTETOWI , DO BUZI NIE DAM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.

Dzisiaj byłam w ciągu sklepów i piotrus81 ma racje.

Wiem, że na Małachowskiego był mały punkt, ale z tego co pamiętam to skromnie tam z prasą, a jak jest teraz to nie wiem.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.

No tak, ale czy ten materiał był uzgodniony z przywódcami duchowymi narodu - oćcem R. i politykiem K?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.

...ale materiał zrobiony poprawnie, choć w głosie słychać chyba "debiutancki ton"...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.


o , pojawił się ten Obleśny !

No tak , można było się tego spodziewać , że Obleśny - następny śmieszny ludzik z kreskówki , aby wkupić się w łaski swojego GURU ,
będzie mu PODLIZUJĄC się - ROWA LIZAŁ .

OBLEŚNY , pisałem ci już : NIE W .....J SIĘ MIĘDZY WÓDKĘ , A ZAKĄSKĘ !

wcinasz się jak brudna , obsrana koszula w d...ę marudzie .

TEŻ DUPKU nie stać cię na nic innego , jak tylko DZIECINADĘ i podawanie nicków , do wg ciebie niby to zabawnych rzeczy ?

obleśny CIULU , widać że jesteś " godnym " naśladowcą swego postarzałego " mistrza" marudy , twoja propozycja założenia nowego tematu jest b. " mądra " i świadczy o twoim poziomie , który to już wcześniej sięgnął dna , kiedy to JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU , SAM ZAŁOŻYŁEŚ PODOBNY TEMAT !
Żałujesz , że cytat : " jakoś tłoku tam nie było." - może tym razem będzie , JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .


Zakładaj DUPOLIZIE , bo inaczej nie jesteś cieniasie w stanie SAM nic zrobić .
Mnie to lata koło C...A , tak jak i ty , czy twoja służalczo-poddańcza pisanina .


PS :
o jakim pomszczeniu ty SZAMBONURKU piszesz ?
... sam jesteś UBOCZNYM produktem ewolucji i ciesz się , że jeszcze nie zlokalizował ciebie przedstawiciel f-my DUREX , wszak podawali ogłoszenia w mediach , że przepraszają za pomyłkę i wyprodukowane buble podczas " wypadków przy pracy " , a tym samym zbierają takich CIULI jak ty , celem naprawienia wyrządzonych ludzkości szkód i likwidacji OBLEŚNYCH DUPOWŁAZÓW .

Obleśnik , taki niby chłop jak ty , to dla mnie jest jak TROKI DO KALESONÓW , sam nie jest w stanie nic zrobić , a tylko w KUPIE jest " mocny " , ale uważaj bo kupa śmierdzi i łatwo wdepnąć w gó ... o !

Pamiętam jak na początku tego roku " debiutowałeś tu " i zaczynałeś swoją " KARIERĘ " na tym forum ,
jak się podlizywałeś i kuliłeś ogon pod siebie , kiedy to zagrożony i zazdrosny o swoje " wpływy " i " pozycję " na tym forum -
maruda , cię ŚCINAŁ i ci dogryzał , a ty już wtedy mu D ... Ę lizałeś .

....................................................................................................................

Obleśny , powiedz CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?


... żegnam i niech MOCZ BĘDZIE Z tOBĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.

jestem w szoku - lala jak znajdziesz ten ośrodek daj mi znać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne jak stara spisdżona ciotka panna.

za dużo "cka"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org