czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DO Dyrekcji Szpitala, ZUS-u i PiP



Autor: CXRSa1 vel Andy C vel miriamian

..........................................................................................................................
temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493907&t=493873

..........................................................................................................................

andzia C , CIOTO z tobą nie będę pisał , jesteś MNIEJ NIŻ ZERO !

Autor: CXRSa1 = andzia C
andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO Dyrekcji Szpitala, ZUS-u i PiP

Szłam dziś ul. Farną i wiecie, co zauważyłam? Otworzyła się nowa kawiarnia! Najśmieszniejsze jest to, że dokładnie "drzwi w drzwi" do tej, która już od ok. roku istnieje :) Ale cieszę się, że coś się rusza na starówce. Przed kawiarnią stał duży potykacz informujący, że mają kawę na wynos. Trzeba będzie sprawdzić :) (P.S. Oczywiście uprzedzam, że to żadna reklama, nawet tam jeszcze nie byłam :) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO Dyrekcji Szpitala, ZUS-u i PiP

Mechatronika jest trudniejsza od innych , nie powiem ci jak jest z robotą bo jeszcze nie skończyłem ale jeśli nie chcesz się męczyć to polecam zawodówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO Dyrekcji Szpitala, ZUS-u i PiP

w Kauflandzie jest zakład fryzjerski, mają tam dobrą wprawę w te klocki.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DO Dyrekcji Szpitala, ZUS-u i PiP


CO MOŻNA NOWEGO O IDIOCIE NAPISAĆ , JAK JUŻ WSZYSTKO JASNE I ZOSTAŁO JUŻ NAPISANE .

......................................................................................................................


JAKĄ TRZEBA BYĆ IDIOTKĄ , żeby tak ŚLEPO wierzyć swojemu GURU - DURNIOWI i to co ZDZIECINNIAŁY STARZEC napisze , zawsze przyjmować za dobrą monetę ???

SEKTA jakaś , czy co ?

.........................................................................................................................

CO MOŻNA NOWEGO O IDIOCIE NAPISAĆ , JAK JUŻ WSZYSTKO JASNE I ZOSTAŁO JUŻ NAPISANE .




PS :
jak się ma głowę TYLKO do czesania , to zostawić kompa i do GARÓW !
... następny post będzie bardziej dosadny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org