czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...a może trzeba było na Katza..?

...można było zdecydować się na „chirurgiczną operację”, czyli wyróżnić grupę najbardziej narażonych (starszych i chorujących na inne choroby), i poddać ich ścisłej kwarantannie oraz leczeniu. Nie trzeba byłoby rujnować gospodarki, transportu, zamykać szkół i uniwersytetów, zakazywać podróży. Szef Centrum Profilaktyki Yale obawia się, że ilość ofiar obecnej polityki będzie większa niż samego wirusa. Poza tym, jaki sens ma przyjęcie polityki, z którą jej autorzy nie są w stanie sobie poradzić? Nie ma sprzętu, łóżek z intensywną terapią, testów, masek, lekarzy i pielęgniarek, jest za to wszechobecny chaos. W efekcie część tych, którym pomoc jest najbardziej potrzebna, nie dostanie jej. Nie lepiej było skoncentrować się tylko na grupie ryzyka i pozwolić żyć normalnie, uczyć się i pracować reszcie? Nie byłoby takiego problemu z ilością testów, masek, łóżek szpitalnych, personelu medycznego, itd. Środki finansowe można byłoby poświęcić na przetestowanie wszystkich z grupy ryzyka, skuteczne leczenie chorych oraz szczelną kwarantannę tych, których wyniki testów były pozytywne.https://wiadomosci.onet.pl/opinie/koronawirus-lekarstwo-gorsze-od-choroby-opinia/pvegc65

Polska cała dla Rafała

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: ...a może trzeba było na Katza..?

paplak,
przecież ty pisałeś, że wierzysz w działania ministerstwa zdrowia, ministra i władz wojewódzkich np. na przykładzie naszego szpitala .
Sam pisałeś, nie przeszkadzać, niech działają, bo wiedzą co czynią.

...ja PiSałem tylko, że działań nie trzeba torpedować, bo POdejmują je jedynie do tego uPOważnieni fachowcy, co nie oznacza, że są oni cudotwórcami, a POstępują zgodnie z procedurami stosowanymi przez większość krajów..., natomiast są wyjątki jak np te sąsiadujące z Chinami, gdzie epidemię w zasadzie POwstrzymano (POstawili na wczesną profilaktykę i izolację), albo Angole, którzy POczątkowo objęli ścieżkę wskazaną przez Katza, ale później się wystraszyli, natomiast najbardziej groteskowy okazał się Trampuś, który POczątkowo okazywał publiczne lekceważenie, żeby wkrótce zamknąć lotniska przed Europejczykami..., natomiast przekształcony szpital w Łomży stanie się bezcenny, kiedy w regionie tysiące ludzi będzie zarażonych..., oby się to nie stało...

Polska cała dla Rafała

U puta i innych obrzezanych z rozumu również idea Getta wiecznie żywa ...Masz rację zamykaj się i nie wychodź korona wirus poluje ...

\"natomiast przekształcony szpital w Łomży stanie się bezcenny, kiedy w regionie tysiące ludzi będzie zarażonych..., oby się to nie stało...\"

Paplak nie ma pojęcia co bredzi! Do leczenia jeszcze potrzeba ludzi,a najpierw trzeba deko wiedzieć co się zadziało w tej kwestii po przeksztalceniu szpitala. Ty masz bliżej do innego, ewentualnie do \"lekarza\" co prowadzisz psa!

Kasia..

Dzisiaj zadzwoniła do mnie miła pani ze szpitalnej POradni pytając, czy odbiorę swoje skierowania i pójdę precz w cholerę gdzie indziej, czy też pełen optymizmu, że przetrwam razem z nią tę zarazę w dobrym zdrowiu, PO czekam jednak na wizytę..., co wybrałem niech De.wotka zgadnie

Polska cała dla Rafała

Ktoś kto cieszy się dobrym zdrowiem nie jest pacjentem poradni specjalistycznych. Co wybrałeś?! Nie interesuje mnie zupełnie. Ale żyj sto lat, trzeba odpokutować grzechy na tym podole,a na dodatek szkoda mi robaków bo zatrują się jak się do ciebie dobiorą.

Kasia..

To Pani Kasiu rozumiem Pani troskę o szeroko pojętą ekologię i zdrowie robaczków :)

De.wotko
...cieszę się, że wróciłaś na forum w znakomitej formie, czy w całej swej okazałej szkaradności..., natomiast nie ciesz się na zapas z moich chorób, bo póki co to naprawdę błahe sprawy i nie zdążyłem być pacjentem, ale korona mi z tego POwodu nie spadnie..

Polska cała dla Rafała

no nie wiem czy impotencja to błachostka zwłascza dla Ciebie

facmen

wyPAD2020

Panie Andrzeju tak jest szkoda by było niestrawności robaków.

Paplak ty nie musisz daleko szkaradztw szukać, wystarczy jak zerkniesz w lustro. Nie mam w zwyczaju cieszyć się z chorób innych ludzi,bo nikt nie ma monopolu na zdrowie. Widzisz Paplak twoje kłamstwa mają krótkie nogi,tu twój wpis o chorobach przewlekłych jest. A moja pamięć jest bardzo dobra.

Kasia..

...moja oblubienica jest skuteczną zaPOrą na takie dolegliwości, a POnadto akurat w tym szpitalu POradni takiej specjalności chyba nie ma...

Polska cała dla Rafała

kaśka, fakt nie naśmiewała się z chorych,

ale już jej kolega , zapijaczony alkoholik z Nowogrodu cieszył się , że inni mogą być zakażeni , aż tu nawet dziś założył temat : Ełyty się sypią ...

De.wotko
...nie ulega żadnej wątpliwości, że wykorzystujesz każdą okazję by napiętnować moje fizyczne ciało, to taki twój PiSi urok, nie możesz wygrać na argumenty, a nawet sromotnie POlegasz w wojnach na wyzwiska, to chcesz w odwecie ugryźć jak wściekła suka..., nie mam zamiaru odkrywać tu swoje osobiste sprawy, ale obecnie nie jestem objęty leczeniem, ani nadzorem żadnej POradni specjalistycznej, kilka lat temu owszem byłem, zarówno w szpitalu, jak i innej gdzie przyjmował mnie specjalista z B-stoku. POnad 1,5 roku temu przeszedłem dwa zabiegi w prywatnym szpitaliku POza Łomżą (fantastyczna obsługa i warunki), z czego jeden na ubezpieczenie, za drugi, drobniejszy dopłaciłem niewielką sumę. Zostałem przyjęty niemal natychmiast, POdczas gdy w Łomży wyznaczyli mi termin za dwa m-ce, a mnie akurat zależało na czasie choć pilności zdrowotnej nie było. Mogę tylko dodać, że na obowiązkowe tabletki wydaję niecałe 20 zł. miesięcznie i oby tak dalej...

Polska cała dla Rafała

Paplak dziecinniejesz na starość? Wojna na wyzwiska? Ja nazywam rzeczy po imieniu,to nie żadna wojna,nie mam 15 lat....Za poglądy, stosunek do Polski i Polaków to i tak za lekkie określenia ciebie. A z resztą zamelduj koniowi na....

Kasia..

...twój problem POlega na tym, że ja, w odróżnieniu od ciebie, nie mam żadnego stosunku do POlski i POlaków i jest to najzdrowszy objaw moich POgladów...

Polska cała dla Rafała

paliczku to ty masz leki juz dla emeryta takie tańsze ?

facmen

wyPAD2020

Fakt paplakopodobny ty z Polakami się nie utożsamiasz,ty tylko jadem na Nas plujesz.

Kasia..

facmen wręcz przeciwnie, jedne tabletki są 100% płatne, a POza tym status emeryta mie nie dotyczy, a to i tak nie daje żadnych zniżek (coś tam jest dla seniorów)..., a POza tym tobie POwiem w wielkiej tajemnicy przed De.wotką, że tak naprawdę siedzę sobie w zacisznym domu starców na kurpiowskiej WSI, ledwie się POruszam przy POmocy opiekunów, nawet kompa ktoś mi musi włączyć i binokle na ślepia założyć..., tylko cholera spać szybko zaganiają, a ja nie mogę bo ta De.wotka wciąż mi się śni...

De.wotko
...nie utożsamiam się z szowinistami prawicowo-narodowymi, czyli takimi starodawnymi kato-POlakami, bo wy POlsce od zarania jej dziejów szkodzicie...

Polska cała dla Rafała

Władziu
Ten lek za 20 zł, to tabletki do czyszczenia protez na noc?

Ha,ha, ha 😂

Kasia..

Dlatego on tak bardzo nie cierpi dzieci.
Musiały jemu chować kubek z zębami.

..aj..!, myślałem, że ślepca zmogło, a on cholera nie spał i mnie rozszyfrował, włącznie z imieniem... POddaję się...
T.cki

Polska cała dla Rafała

Władziu nie martw się.
Na urodziny sprawimy Tobie nowy kubek. Z dużym logiem PISu i podpisany przez samego Kaczyńskiego.
Kiedy one wypadają, 1-go sierpnia?

ślepcze, nieboraku..., miło widzieć jak ci się POgarsza ten PiSdzielski żywot...

Polska cała dla Rafała

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0