czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to w końcu jest?

co wy chcecie od zezusia... forum jest po to by wyrazac swoja opinie na dany temat,a wy juz przezywacie bez kitu zal mi was...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Dysleksja figuruje w światowym rejestrze chorób. Nie jest jednak chorobą w potocznym rozumieniu tego słowa, nie leczy się jej np. farmakologicznie.
Dysleksja figuruje w światowym rejestrze chorób. Nie jest jednak chorobą w potocznym rozumieniu tego słowa, nie leczy się jej np. farmakologicznie. Dysleksja zaburza uczenie się, powoduje kłopoty z opanowaniem sztuki czytania, pisania, arytmetyki. Przeciwdziała się jej, poddając uczniów terapii pedagogicznej, która polega na ćwiczeniach rozwijających między innymi spostrzegawczość oraz koordynację ruchową. Celem terapii jest również poprawa motywacji do nauki poprzez np. podkreślanie sukcesów dziecka.

Nie będę z wami konfabulował bede ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

bez kitu żal mi was:):):)
Racja maja0000
Mi też bez kitu żal ale tego durnia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

zamknij mordę ciebie nie pytam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Ja polecam Pana Artura na zjezdzie.Sama strzyge tam sznaucerka miniaturke i jestem bardzo zadowolona sporo osob tam do niego jezdzi z roznymi rasami facet zna sie na rzeczy yorki tez obcina.POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

maruda ty jestes gorszym od niego idz do choroszczy niech cię zamkną w kaftanie z twoim kochanym smerfem hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

maruda skarbie ...zamiast pisac swoje opinie na powaznie to wszystkie tematy koncza sie na wyzwiskach... oni nigdy nie dorosna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

torro - wpadłeś - wydało się hahaha i juz forumowicze mają z ciebie polewę:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

raqlan... ciebie zamknac do choroszczy... zamknij sie zamiast pisac takie glupoty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Proszę o namiar do dobrego lekarza od tarczycy.
Odpada lek Ołdakowska i Koniecko.Wiem, że w Łomży pewnie będzie trudno może w Ostrołęce lub Białymstoku.
Z góry dziękuję.

POZDRAWIAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

zezowaty:):)
Nie przestawaj KONFABULOWAĆ bo nudą zaczyna powiewać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

tenis ziemny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

O Oksi się odezwała. Dawno cię chyba tu nie było



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

wszystko się zgadza to co piszecie robota nie jest lekka, deszcz czy słońce masz pracować, od pon do soboty, sobota nie jest obowiązkowa ale płatna tyle samo co normalny dzień, dojazdy nie płatne, atmosfera ok ale jak będziesz podpierdalał ludzi to będziesz miał jeszcze gorzej jak w celi grypsującej tak cię chłopy uchodzą, z alkomatami jeżdżą i jak dobrze pamiętam to odejmują coś z wypłaty za promile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Ty sie Kurczak dokładnie tej twojej znajomej wypytaj ,co i jak :)
Ona na pewno wszystko wie :):):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Już sam miałem podobny temat założyć:), gdyż też się zastanawiam, co się stało z "budą" :(

@zebrosia - masz na myśli "Basię"? Jeżeli tak, to i "Basia" od początku miesiąca przestała istnieć. A przynajmniej w tym dworcowym ciągu. Może znowu się gdzieś przenieśli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

ile 90 ?
do mechaniaka sie łatwo dostac ,ale trudniej utrzymac
od 40 przyjmuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Browar, który ma w nazwie Łomża, winien
mieszkańców przeprosić
i kasę dać na schronisko dla zwierząt:
Twierdząc, że chcąc poznać Łomżę nie muszę tam wcale jechać.
Olać taki browar i jego piwo ciepłym moczem
bo czym że jest takie piwo jak nie sikamy?
Ja sikam
Ty sikasz
.........
My sikamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

tak jak w temacie... moze byc bez rodowodu. najchetniej suczka. maść biała moze byc w latki lub czarna rzadko spotykana podobono niedopuszczalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

to tak jak mój :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

psa ??? czy pieska ???? tej rasy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Proszę wszystkich o czujność, bo może ktoś zauważy u sąsiada lub gdzieś chodzącą suczkę pinczerka miniaturowego, dorosłą, beżową, bez ogonka! To może być moja! Zapłacę za informację, która pozwoli mi ją odnaleźć! Nawet jeśli by nie była żywa, to chciałabym ją chociaż godnie pochować. 504036818

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

na allegro poszukaj jest dużo z woj. podlaskiego ja kupiłam w wawie przez allegro ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Nie można kupić psa bez rodowodu.Poszukaj hodowli,ewentualnie adoptuj szczeniaka od mmisiek1 lub ze schroniska.
Na forum amstaffy w potrzebie pewnie znajdzie kilka szukających dom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Pieska oczywiście oddam za darmo.
A mój mail to mmisiek1@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

ja swojego też w Wwie kupiłam, piękny okaz za nieduże pieniądze ;)

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Olszewska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

A może ktoś chce pieski.
Mam jeszcze do oddania 2 pieski i 1 suczke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Olej...te forumowe buraki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

"Bliżej siebie" w II LO
http://www.studioskorpion.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=882:blizejsiebiewiilo&catid=34:wydarzenia&Itemid=28


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?


SŁUCHAJ STARY CAPIE , marudo !

Ja się tu dobrze bawię z twojej głupoty , a chyba ty nie myślisz , że będziesz bezkarnie SAM wypisywał tu BZDURY , a ja ci będę przytakiwał ?

Ja ci ROWA LIZAĆ , jak twój fan club NIE BĘDĘ !

TO CO , MOŻE MAM DAĆ SOBIE NA GŁOWĘ NAROBIĆ ?
.......................................................................................................................

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???
........................................................................................................................


Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Polecam dr n. med. Saeida Solemana Abdelrazek - jest lekarzem akademicki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, specjalizującym się w w medycynie nuklearnej i endokrynologii (szczególnie w diagnostyce i leczeniu schorzeń tarczycy). Gabinet lekarski ma w Uniwersyteckim Szpitalu klinicznym przy ul. Marii Curie - Skłodowskiej 24a w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?


torro , NIE ZASTANAWIAJ SIĘ , BO KROWIEJ MORDY DOSTANIESZ !

( wszak torro - to BYK ) , ale TU mamy raczej do czynienia z T.RRO-kami OD KALESON !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

wlasnie, kto to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Witam.
Może zna ktoś dobrego psychologa(psycholożkę) dziecięcego w Łomży?Jeśli tak proszę o namiary.Z góry dziękuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Byłem dzisiaj na lodach bardzo smaczne szczególnie bakaliowe i jagodowe ( duże kawałki owoców ) Cena 2zł. gałka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Ja też polecam Panią Rytel, nie przyjmuje juz na spokojnej, ma gabinet z nowym budynku w Wordzie


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Przyczynami dysleksji są:
- mikrouszkodzenia okołoporodowe
- nadmiar testosteronu w ciąży
- czynniki genetyczne

Zanim przyczepicie komuś etykietkę, pomyślcie i zapoznajcie się z tematem. Najlepiej jest oceniać i mówić nieuk albo glupek. Wielu dyslektyków to bardzo inteligentni ludzie, większość geniuszy zmagało się z dysleksją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org