czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych

Mam pytanie-czy ktos moze polecic mi bardzo dobrego adwokata prowadzacego prawa wspolnot mieszkaniowych? Jaki adwokat zna sie na tych sprawach najlepiej? W lomzy lub niekoniecznie-czekam na porade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych

No i co???? kto miał racje kilka dni temu w PKS w Łomży kamera zastawiona na złodziei paliwa zarejesterowala jak się kradnie -hehehehhe i co??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=28413

Zapis monitoringu z kolneńskiej placówki łomżyńskiego PKS ujawnia kradzieże paliwa na ogromną wręcz skalę. Nagrań dokonano przed rokiem, ale prezes firmy, na polecenie którego zakupiono i potajemnie zainstalowano monitoring, twierdzi, że o nagraniach nic nie wiedział. Utrzymuje, że dowiedział się o nich – w lutym tego roku - gdy nagrania przesłał mu Urząd Marszałkowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych

1/ PW ZIEJA jest dobre w tym co robi, i nie dziw się , że lata z alkomatem. Bo jak robota będzie do doopy, to firma głównie straty poniesie,
2/ załóżcie własne firmy i nie pilnujcie pracowników, ilu z nich wykona swoją pracę, większość będzie chlać albo stać przy łopacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych


Autor: automatyzacja
..................................................................................................................


CO tu sam/a robisz i ile czasu poświęcasz na czytanie moich postów ?
... bo skąd niby miał/a byś o tym wiedzieć ?

automatyzacja , I TU tym postem , SAM/A STRZELIŁEŚ/AŚ SOBIE W KOLANO !!!



ILU RÓŻNYCH IDIOTÓW - udziela się na tym forum i pisze tu pod różnymi nickami ?

- kobiety używają nicków sugerujących , że to niby mężczyzna i na odwrót !
...................................................................................................................

ZAKŁADAJĄ PO KILKA NOWYCH NICKÓW , UKRYWAJĄ SWOJE IP -


99% gimnazjum i młodych bezrobotnych + ZDZIECINNIAŁY maruda !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych


Autor: Mrauuu , odrzucona kotka , " skrzywdzona " przeze mnie jakiś czas temu teraz próbuje odreagować ,

Czy ty kobieto nic nie kumasz , to przecież ten DUREŃ maruda założył TEN DZIECINNY temat ,
taka zaślepiona jesteś nienawiścią , że nie dostrzegasz absurdu w twojej pisaninie ?

No , pierwsza FANKA już się zgłosiła , czekam na dalszych DUPOLIZÓW .



PS :
Mrauuu , GDZIE TERAZ MIAUCZYSZ . POD ROSSMANEM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wprowadzono zakaz ujawniania powiatowych danych

to była krótka forma humorystyczna ... nie chcesz nie korzystasz z mojej porady. Czy dobrze rozumiesz ? Nie wiem. Nie jestem w stanie ocenić Twoich procesów poznawczych.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org