piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Księża dostaną wsparcie..?

Popieram Boelixa w stu procentach.!! :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

Hej.
Właśnie odczytałem wiadomość na @, powiesz mi ile mniej więcej masz tych winyli?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

o tym ze chciała porwać słyszałem od znajomej.a reszta to fakty prawdziwe w 100%

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

debilizmu, nie dostrzegam okiem swojej wiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

tyle to ja też mam, ale chce zarezerwować miejsca i proszę o jakieś namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

Nie kwestionuję winy pieszej, ale każdy, kto w terenie zabudowanym jedzie o 50 km/h za szybko, A PRZEDE WSZYSTKIM KAŻDY, KTO PO WYPADKU UCIEKA ZE STRACHU PRZED KARĄ I NIE UDZIELA POMOCY, NIE WZYWA POGOTOWIA, JEST:
1. NĘDZNYM TCHÓRZEM
2. PODŁYM BANDYTĄ
3. MĘŻCZYZNĄ POZBAWIONYM MĘSKOŚCI
4. CZŁOWIEKIEM POZBAWIONYM CZŁOWIECZEŃSTWA
5. BIORĄC POD UWAGĘ PUNKTY 1-4 POIWNIEN BYĆ ZALICZONY DO GATUNKU: BYDLĘ POSPOLITE I JAK BYDLĘ POTRAKTOWANY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

Już dziś awans o 2 pozycje. Ze 132 na 130. Ładnie.

Niektóre miasta w swoich portalach na pierwszej stronie wyświetlają informację o akcji głosowania na miejscową szkółkę. U nas tego brak :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-04-12 17:20


Pisałem ci frustracie , że nie interesuje mnie twój wirtualny świat w jakim żyjesz i się realizujesz . Mnie nie zależy na " reklamie ", tu na tym forum , to ty tylko myślisz , że robisz tu KARIERĘ . Co ty byś zrobił jakby zlikwidowali to forum ? Zawaliłby się CAŁY twój świat . To dla ciebie człowieczku o ptasim móżdżku , forum 4lomza jest WSZYSTKIM i siedzisz tu całymi dniami wypisując BZDURY . Sam ciągle robisz wklejki , a zwracasz uwagę i naśmiewasz się z Andzi C jak on to zrobi .

____________

Mam wrażenie, że większość postów piszesz sam o sobie, a ten wyżej mnie w tym utwierdził ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

W Łomży znależć pracę to cud!



http://www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

podobno co niedziela będzie disco polo z zespołem i Djem
ważne że ktoś coś próbuje w tej Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

PKS Kolno podlega pod PKS Łomza

Ciekawe jak to wyglada w Łomży /moze tak samo jak wKolnie/

tu jest link do programu Obiektyw TVP z 12.04.2012

http://www.tvp.pl/bialystok/informacje/obiektyw/wideo/12042012-godz-2145/7033435



Czy ten prezes jeszcze na stołku ??????????????????????????????????????

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Księża dostaną wsparcie..?

zenit podaj mi jego maila to juz bede wiedzial skad on sie laczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org