sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
trzeba było już w grudniu...

cytat :
Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 16-04-12 19:50

Ludzie piszą do mnie i pytaja co....

........................................................................................................................

CO ty KONFABULUJESZ stary DURNIU !


PEWNIE ZNOWU ZACZĄŁEŚ PISAĆ SAM ZE SOBĄ , jak na początku tego tematu pisałeś z @ ktoś -coś !

czy ty DURNIU cierpisz na ROZDWOJENIE JAŻNI ?

pączkujesz czy się KLONUJESZ ?


<<< ktoś-coś >>> dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym miejscu i tym samym czasie , z tymi samymi upodobaniami i poglądami , też tak samo " sympatyczny" jak ty i ten sam styl pisania ...
korzystacie z tego samego dostawcy internetu itp , itd ...


NIE JEST TO PIERWSZY I JEDYNY TEMAT W JAKIM PISZE @maruda i @ktoś-coś ,------ BRAT BLIŻNIAK ????

...................................................................................................................
Przecież nic się nie stało i wolno tak ?

Zaraz BRAT BLIŻNIAK będzie się wypierał jak , żaba błota , że nie ma z tym nic wspólnego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

No właśnie bo jakoś cicho się tu zrobiło :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...



GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

tak masz rację. Ja też oglądałem wykresy funduszy z ostatnich lat i się w nie obułem. Jak na dzień dzisiejszy ( po 4 latach) w funduszach tych mam mnie kasy niż zainwestowałem. Wiec jestem w plecy. A miało być tak pięknie :(
Więc wolę chyba założyć jakąś PEWNĄ lokatę bankową niż RYZYKOWAĆ w fundusze. Taka jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

Zainwestuj w złoto. Kup w sztabkach małych . Na tym nie stracisz. Ale jest to lokata długoterminowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

rzezowaty jestes ******m, co ja Ci tu wiecej moge powiedziec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

a co myslisz o kokos.pl czy to jest dobralokata kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

Idziemy na REKORD !!! na godz. 20.20 mamy 1200 głosów

Wyprzedziliśmy BKS Jagiellonię B-stok :)

Proponuję w ramach wewnętrznej rywalizacji podawać przy swoich nickach ilość zapączkowanych głosów. Na forach każdy kto przekroczy 10,11...do 19 głosów przy nicku wpisuje np proton Klub10, to przekroczy 20...27 do 29 wpisuje np proton Klub20 ....itd.

Ogłaszam, że od dziś jestem w ekskluzywnym gronie Klubu STU , razem z śvviD3r, sumo czy niedościgłym mix Klub200

lomzerman Klub100

Zapraszam do rywalizacji. Pochwal się w jakim klubie grasz :)

Choć wszyscy gramy dla MŁKS Łomża, siewie







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

maruda zamknij mordę bo sie jeszcze zesrasz od tego pisania hahahaa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...



torro , jak PSU się nudzi i nie wie co robić , to siada na łapach i jajca liże !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

jak tam kolego działa Ci ten LTE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

kierowcy spanikowali i ucielki porazka z ich strony ale nikt nie wie jak by sie zachowal w takiej sytuacji ,no ale piesi naprawde czuja sie panami drog kompletmi debile zeby wchodzic pod samochod a nie zawsze w cimnosci mozna zauwazyc jak ktos ciemno ubrany nie chce spekulawac ale i sa tez samobojcy tez wsrod takich nie wiem troche ludzie musza myslec jak chca zyz ,sam widzialem po nocy nie raz tumana na rowerze nie oswietlonego a i ciagnik tez chamy z pola jechali bez swiatel nie ubizajac ludziam ze wsi bo nie wszyscy to chamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...


Dobrze , na dziś ŻEGNAM cię ozięble marudo,

właśnie zauważyłem , że w lodówce brak piwa , muszę uzupełnić zapasy ,
tym czasem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzeba było już w grudniu...

zezowate ty jesteś alkoholikiem

Wyróżniamy cztery fazy choroby alkoholowej

Faza ostrzegawcza (od pół roku do kilku lat)
Objawy:
występują luki pamięciowe, okresowe zaniki pamięci;
osobowość (niedojrzała emocjonalnie, wrażliwa na urazy, frustracje, stresy, neurostyczna, agresywna);

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org