czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ślepiec upije się z radości...

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?
Starcze , co ty BREDZISZ , masz :
PERFIDNIE KŁAMIESZ !

.......................................................................................................................
Re: Jest praca dla niani !
Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 16-04-12 18:44

Widzisz psychoułomku czym sie róznimy???
Nawet nie potrafisz niczego od siebie wymysleć ,tylko moje powalające ciebie z nóg cytaty powtarzasz i odwracasz je jako swoje :):):)
No ale czewgo sie spodziewać po kims kto teczke psu do budy wrzucał :):):)
......................................................................................................................




ŁŻESZ JAK BURA SUKA marudo !!!
......................................................................................................................
marudo , tobie pluć w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

NIE MASZ ZA GROSZ HONORU I AMBICJI !!!


napisałem ci wcześniej : "maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!!

Ja operuję TYLKO faktami , a z faktami się nie dyskutuje , choć wiem , że są dla ciebie niewygodne . Za każdym razem unikasz sedna sprawy i zawsze zaczynasz coś bredzić na jakieś tematy oderwane od sprawy . NIGDY nic mądrego i MERYTORYCZNEGO nie napisałeś , sama DZIECINADA . "


... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...

Kopańczyk. Starszy facet z doświadczeniem to przynajmniej to co zaprojektuje będzie się dało zbudować. Biuro ma na hali targowej tam co kiedyś była ,,biebrza,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...

http://www.youtube.com/watch?v=otJTgf40MZM :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...

RZEZOWATY WHERE R U BRO? B)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...


Pisałem ci o twojej " mądrości " gdzie ją mam , ale do ciebie nic nie dociera bo ty jesteś niereformowalny , nic nie kumasz ,
GŁUPI BYŁEŚ ,
GŁUPI JESTEŚ i
GŁUPI UMRZESZ .

Z twoim ' poziomem i inteligencją " to możesz pisać z andzia C .

PS:
zaparz sobie żiółek staruszku i przygotuj pampersa na noc , abyś w łóżko nie narobił .
i nie denerwuj się , bo ci żyłka pęknie ,


Starość nie radość , śmierć nie wesele , a w twym wieku to już wszystko się może zdarzyć , ZDZIECINNIAŁY STARCZE .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...

w takim razie radze Ci zainteresowac sie lokata krotkoterminowa w banku. co do wyboru sam musisz zdecydowac, ktory ma najlepsza oferte.
Gielde w tej chwili odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...

wiem wiem, dlatego też pisałem , że chodzi mi o lokatę bankową, a nie giełdę, ale i tak dzięki "cichociemny" za zainteresowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślepiec upije się z radości...

Jaki symbol odzwierciedla twoja religie?I czy jest zgodny z tym co nauczał Jezus?Sam Sprawdz.
http://niewiarygodne.pl/gid,14414844,img,14414933,kat,121796,title,10-symboli-religijnych-Co-oznaczaja-i-skad-sie-wziely,galeriazdjecie.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org