czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

17.04 Wtorek Lomza- Bialystok wyjazd ok godz 10.oo , lub powrot. Posiadam dwa wolne miejsca 505-453-770

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

Brawooo Czesiu !!!!!:):):)
Jesteś wielki :):):):)_



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

Witam
Czy ktos cos wie jak tam atmosfera i warunki pracy u zieji?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

zezowaty:):)
Odejdź od kompa , złap głęboki oddech :)
Odpocznij od napięcia , obniż ciśnienie krwi :):)

I wróć za jakis czas to znowu pogadamy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

hahahaha:):)
Szukaj :)
bo to jednyna rzecz która ci na tym forum wychodzi dobrze :)

A wiesz dlaczego ?

Dlatego że tylko ty jeden ze wszystkich urzytkowników lubisz babrać sie w gó...nie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.



torro , pies cię je..... ł !

jak ci c...u coś nie pasi , to nie musisz wchodzić na temat założony przeze mnie , czytać tego i komentować !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

projekt itd kosztuje ok 5000 sa jakies oplaty urzedowe jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

zezowaty odpuśc szkoda klawiatury na taką koze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

zezowate szczęscie

co raz bardziej przekonujesz mnie do tego że zrobili ciebie na próbę i zapomnieli zabić,

Powiedz kto ciebie wystrugał to cię pomszczę !!!!!!

jesteś kretynem, bublu zafajdany, osrany idioto,

Już ci kiedyś napisałem że bez wojenek żyć nie możesz, raqlam ma przynajmniej żonę jaka by nie była , a Ty pewnie jesteś sam jak kołek w płocie i szukasz wrażeń lżąc i ubliżając innym.

Bo niby po co odgrzebałeś temat marudy po prawie dwóch miesiącach?

Ja już niestety nie mogłem się powstrzymać i być obojętnym na to co wypisujesz.

swoją energię możesz skierować np: tym kierunku jestem pewien że przebijesz tego typa

http://www.youtube.com/watch?v=KsVhydMTBtc

hi hi hi

marudo

mam nadzieję że dobrze się bawisz tak jak i ja hi hi hi hi hi hi,


Nowy temat by się przydał pt: kto nienawidzi zezowate szczęscie.

był temat pt: kto go kocha ale jakoś tłoku tam nie było.

Może wtedy dotrze do jego świadomości na kogo się kreuje .

zezol

polemizował z Tobą nie będę ale jak najbardziej proszę o ripostę bo lubię się śmiać

kierując się wzorem Omani ,

Żegnam ozięble!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.


Autor: Figa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-04-12 01:28

Johowy, czy babtysta?
___________________________________________________________


[b[Nie pytam cię "Jak myślisz" bo pora późna i w swoim myśleniu możesz mnie źle zdiagnozować zapewne nie jesteś jak Sherlock Holmes.

Nawet nie pytam za kogo mnie uważasz bo już mi wszystko jedno za kogo mnie uważacie - to wasza - twoja sprawa.

Mr_Andrzej to:

Chrześcijanin z krwi i kości

Ochrzczony w Duch Prawdy zatraconym w Łomży nie tylko chrztem z wody i ducha kościelnego zły dycha (dziecinnego wikarego czytam proboszcza butnego).

Mr_Andrzej to:

Chrześcijanin z krwi i kości

Ochrzczony Bożą krwawicą - cierpieniem jakie tutejsi kapłani na Ziemi Łomżyńskiej przy Katedrze arcy kapłanów Paetza i Stefanka wychowali w mojej parafialnej rodzinie.

Mr_Andrzej to:

Chrześcijanin z krwi i kości

Człowiek - autentyczny dążący do prawdy i w prawdzie za Mr_Jezusem a nie za teologią arcy kapłanów i ich religijnym obrządkiem

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

Gdzie mogę wyrobić kartę wędkarską, jakie są koszty, co trzeba zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga, uwaga, czopusie. WOŚP zakupi łóżka specjalistyczne do szpitali. Będzie trzeba to i respiratory.

Na skrzyzowaniu Legionow z Sikorskiego,po przekatnej dworca PKS jest taki niewielki sklepik wedkarski (bialy budynek).Tam karte wyrobisz od reki.Kosztow nie znam.Wazne bys znal wymiary i okresy ochronne poszczegolnych gatunkow ryb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org