sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Andrzej Duda złozył listy poparcia

Ma ktoś namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia


Ja też , praca niani to robota łatwa , lekka i przyjemna ,


sloneczko666, tak uporczywie i desperacko szukasz pracy , tu na forum , zadzwoń i już masz robotę ,

pozdrawiam i powodzenia w pracy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia

Łomżyński Klub Sportowy 1926 zaprasza w środowe popołudnie na mecz o Okręgowy Puchar Polski z Biebrzą Goniądz.
ŁKS 1926 jest obrońcą tego trofeum i będzie się starał wygrać te rozgrywki po raz drugi z rzędu. Aby tak się stało, nie bez znaczenia będzie obecność kibiców na tym spotkaniu, którzy Swoją obecnością pomogą Naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa i awansie do kolejnej rundy tych rozgrywek.
Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się od wtorku w sklepiku Klubowym na Starym Rynku w godzinach 10.00 - 17.00 oraz w dniu meczu między 10.00 a 15.00. Po godzinie 15.00 bilety będą dostępne w kasach przy stadionie.

Ceny biletów na mecz z Biebrzą Goniądz to:

7zł - jedna cena biletu na obydwie trybuny
2zł - Kobiety i dzieci do lat 13-tu

UWAGA! - Karnety na mecze ligowe, NIE obowiązują na to spotkanie!

Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, co umożliwi bezproblemowe wejście na teren stadionu i nie oczekiwanie w kolejce przy kasach przed samym meczem.

Ps. Od wtorku w przedsprzedaży dostępne będą także bilety na sobotni mecz ligowy z liderem III ligowych rozgrywek Startem Działdowo, który odbędzie się także o godzinie 16.00

Zapraszamy serdecznie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia

zezoawty wyżej wała nie podskoczysz, nie rób z siebie pośmiewiska, jeżeli uważasz, że pilnowanie dziecka jest przyjemne to widać jedynie to że sam nie masz żadnego, więc sobie odpuść, a nie jak masz w zwyczaju zmieniać temat i prawić o czymś innym, pomyśl najpierw tak z 10 minut, a potem napisz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia

hello :)


http://www.youtube.com/watch?v=nx2iLOvP0rM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia

Do tego powołani są dozorcy powiada Pan ? To gdzież oni są ?!
"Bydła" o którym Pan pisze nigdzie nie brakuje ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia


a i " dzieci " - STARSZE od Ciebie młodzieńcze , wychowaliśmy bez udziału niani , to jednak coś na ten temat wiem i mam dużo więcej doświadczenia niż Ty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Duda złozył listy poparcia

Tak boje sie ze az trudno to zniesc ,antifa sciga mnie !!!

HAHAHAHA antifa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org