sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Nie brednie tylko prawdziwe fakty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Podaj cos wiecej na ten temat. Link czy cos

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć


JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

marudo , starcze o dziecinnym rozumku , jak myślisz , że wdam się z tobą w tą DZIECINADĘ i będę walczył na WKLEJKI lub inne takie niby to wg ciebie śmieszne rzeczy , to się grubo mylisz . Brak ci argumentów i podpierasz się DZIECINNYMI ZAGRYWKAMI godnymi gimnazjalisty ( i to tylko pierwszoklasisty ) .
STARY BARANI ŁBIE nie pierwszy raz zachowujesz się jak SMARKACZ , w temacie : Szukam żony , TEŻ to zrobiłeś , wklejając filmik , jak jakiś gość jeżdzi na świni . Czy uważasz to za śmieszne i zabawne ? Czy tylko na to cię stać PSI POMIOCIE ? Sam właśnie ujadasz jak KUNDEL , stara bezzębna suka , która jak nie jest w stanie ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

Chłopie , tobie to tylko jajca ogolić i do przedszkola !
Chociaż i tam co niektóre dzieci by cię zagięły inteligencją .

O twojej INFANTYLNOŚCI świadczy chociażby obrany przez ciebie ZDZIECINNIAŁY STARCZE - nick : maruda , smerf z kreskówki dla dzieci i podpis , sygnaturka , który przedstawiał smerfa , a który to używałeś przez długi czas.

Co do poznania ciebie POPAPRAŃCU , to teraz nie mam najmniejszej ochoty na znajomości z taką KREATURĄ i GÓWNIARZEM jak ty !
Przedstawiłeś się już " godnie " i pokazałeś na co cię stać .


Pisałem ci frustracie , że nie interesuje mnie twój wirtualny świat w jakim żyjesz i się realizujesz . O jakim ZAISTNIENIU ty tu piszesz ? Mnie nie zależy na " reklamie ", tu na tym forum , to ty tylko myślisz , że robisz tu KARIERĘ . Co ty byś zrobił jakby zlikwidowali to forum ? Zawaliłby się CAŁY twój świat . To dla ciebie człowieczku o ptasim móżdżku , forum 4lomza jest WSZYSTKIM i siedzisz tu całymi dniami wypisując BZDURY . Sam ciągle robisz wklejki , a zwracasz uwagę i naśmiewasz się z Andzi C jak on to zrobi .
" Ciekawe" są również inne tematy " tasiemce " , gdzie niby dorosły chłop , bezustannie wkleja linki do pioseneczek , czy też prowadzi infantylne dyskusje z towarzystwem wzajemnej adoracji , używając niejednokrotnie dziecinnego słownictwa , pieszcząc się niby niemowlak .

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !


marudo , nie zauważyłeś , że ja zawsze odpisuję konkretnie i trzymam się tematu , a ty ZAWSZE , jak ci brakuje argumentów , odwracasz kota ogonem . Nie masz konceptu , to atakujesz BZDURAMI i rzucasz jakieś teksty niezwiązane z tematem , bądż oderwane od kontekstu .

Pouczasz innych , a sam robisz to samo ( chociażby post w temacie : Szukam żony, gdzie napisałeś :
Autor: maruda (---.2.techtel.pl)
Data: 14-04-12 18:55
Jakim psycholem trzeba być żeby samemu do siebie pisać i to 4 razy pod rząd widząc że nikt nie odpowiada:):):)

........................................................................................................................
odpisałem ci : JAKIM PSYCHOLEM TRZEBA BYĆ ŻEBY SAMEMU DO SIEBIE PISAĆ I TO 3 RAZY POD RZĄD WIDZĄC ŻE NIKT NIE ODPOWIADA ) .

... i co ty na to ?


PS :
po ostatnich twoich postach widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Jak złamiesz rękę to idziesz do ortopedy, po bułki do piekarza, po okulary do okulisty.
Projekt domu - do architekta.
Typowy projekt to jak kupowanie okularów na stacji paliw - niektórzy uważają, że świetnie się w takich czują.
Okulary kupuje się raz na rok a w domu mieszka się średnio 30 lat.
Przemyśl te zagadnienie.
Potem jeszcze kwestia cen : inżynier budownictwa będzie tańszy ale oni uczą się o tym jak budować żeby się nie zawaliło - funkcje i ergonomia nieco mniej ich zajmuje. Architekt będzie droższy, ale bardziej zajmie się optymalizacją użytkowania, kosztami i długotrwałym efektem.
Musisz sam podjąć decyzję czy warto zaoszczędzić np. 1000 zł na projekcie kiedy idzie o inwestycję wartą w sumie ( z działką i przyłączami) czasami nawet 1mln zł. Zakładam działkę za 100.000- budynek 110 m2 zabudowy (użytkowej ze 200 m2) za 250.000 + przyłącza + podstawowe wyposażenie bez mebelków.
Jeden tysiąc złotych to w takim domu zaledwie niezłe drzwi :-)
Sam musisz sobie to do kupy złożyć. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

wczoraj był niezły koncert nie wiem czy jesteś w klimatach ale był koncert Judash Priest w spodku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

ma system operacyjny ten twój tel?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

mail ale zaraz ci pomogę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Oke czekam tutaj na Twj pomoc :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Czegu tu się czepaić niedługo mają sprwatyzować MPK w spółkę prawa handlowego.Nie będzie MPK ZB tylko MPK SA
Czaple z ZTM z wawy powołał to narobi mieszania w kću to były dyrektor ztm ma za sobą kierwanie autobusami,tramwajami i metrem




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

RAQLKAN :)
o 21.40 MARZYŁEŚ O TYM ŻEBY MI OKLEPAC RYJ :)

Więc ja ci to proponuje :)
A ty co ??
Strach nogi spętał hahahahahaha

Jednak dobrze wiedziałem że jesteś zwyczajnym gnjkiem w gumofilcach :):)

A żone jednak odmnie pozdrów :):):)
I wypuśc ja w końcu z tej zagrody bo juz trawa sie zazieleniła :):)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

zezowaty :)
Za głupi jesteś żeby mnie zdenerwować :):)
No ale staraj się staraj :):):)
Pogrzeb w histori tematów może jeszcze jakiś wygrzebiesz bo tematów załozyłem kilkaset :):):)
Nerwy cie świniopasie zżeraja jak widac :):)
I bardzo dobrze bo to jest moim celem :):)
WYKONCZYC GNIDE JEJ WŁASNA BRONIA :):)
I powoli systematycznie posówam się do przodu :):)
A wiesz kiedy z toba skończę ??

Kiedy usłyszę jadąca po ciebie ERKE z kaftanem bezpieczeństwa:):):)
I musze ci powiedzieć że ten szczęśliwy dla Ciebie dzień jest coraz bliżej :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

wiesz jak czytam niektore posty tych pseudo lomzyniakow itp az mi sie niedobrze robi..gosc napisal podziekowania a zaraz mu pojechali...a moze jednak ktos z lomzy byl tam itp..niestety czasem chamstwo trzeba tepic chamstwem..
Milego dzionka maruda:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Punktów miałem w sumie 105 , ale na mechatronika akurat biorą wszystkich więc nie masz się co martwić u mnie jest 34 chłopów w klasie i sporo miało poniżej 100 pkt. 1 rok jest okropny , nie uczysz się niczego poza wzorami, wpychają nam multum wzorów na siłę , co z tego że 70 % klasy nic nie rozumie, podobno będzie nam to potrzebne później. Żałuję że nie ma żadnych praktycznych przykładów na konkretnych urządzeniach , ale cóż , jak trzeba to trzeba . I tak cały rok kujesz wzory. Na rysunku technicznym pol roku wymiarujesz w zeszycie kawałki drewna ( różne konstrukcje ) , później zaczyna się robić ciekawie, dochodzą różne oznaczenia,rysunki i nazwy w liczbie niemożliwej do policzenia i dzieje się to tak szybko że nie zdążysz się obejrzeć , nagle jest maj i okazuje się że zeszyt z rysunku jest jak książka po łacinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

A czy tam było napisane że niania ma gotować prać sprzątać itp? Bez przesady. W sklepie ze 900 trzeba się naharować. Wybaczcie, ale to są tylko łomżyńskie warunki. Nikt nie zmusza do odpowiadania na takie ogłoszenia. Myślę, ze ta pani i tak znajdzie osobę do opieki. Tu sobie możecie pogadać ile chcecie. Rzeczywistości i tego że ludzie pieniędzy nie mają - nie zmienicie. I to zarówno ci, którzy oferują, jak i ci którzy odpowiadają na ogłoszenie. Miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć



Pełny wymiar czasu pracy tj 8 godz/dziennie , pięć dni w tygodniu = najniższa krajowa ok.1111zł/miesiąc NETTO , czyli ' na rękę " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

dzieki Kasia,powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć


... a to przepraszam Cię , Ty masz pewnie wyższe kwalifikacje ; wykształcenie , doświadczenie zawodowe , a co za tym idzie aspiracje i wymagania .

Czyli , ktoś szuka głupszej od Ciebie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

tak,jasne
wymądrzac sie to Ty umiesz zza monitora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

taaa panie Mariuszu (blondloczek1) małoletnie "bydło" ma odśnieżać schody i pielić zarośnięte chwastami krzaczory ? toż same "bydło" ma zamiatać piach który leży jeszcze od roztopów a mamy już prawie maj ? :P

swoją drogą mi też przeszkadzają gówna na trawnikach i jestem zdania że właściciele powinni po nich sprzątać ale gdzie niby mają z psami wychodzić ?
Całe ulice Śniadeckiego Konstytucji i Małachowskiego obstrzelone są tabliczkami z zakazem wyprowadzania psa. Na dobrą sprawę każdy z właścicieli psów powinen chyba na rękach wynosić psa i nieść go aż na pole w okolicy działek a i tam działkowicze by ich przepędzali :)

czy nie można wydzielić tej trawiastej części strzelnicy (koło garaży) dla właśnie psów ? można postawić kosze na odchody i zrobić to miejsce typowym dla czworonogów. I tak z tego miejsca nikt nie korzysta - lezy po prostu odłogiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Może ktoś wie czy w Łomży jest warsztat który zajmuje się renowacją felg aluminiowych?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

Starcze , co ty BREDZISZ , masz :

Re: Jest praca dla niani !
Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 16-04-12 18:44

Widzisz psychoułomku czym sie róznimy???
Nawet nie potrafisz niczego od siebie wymysleć ,tylko moje powalające ciebie z nóg cytaty powtarzasz i odwracasz je jako swoje :):):)
No ale czewgo sie spodziewać po kims kto teczke psu do budy wrzucał :):):)
......................................................................................................................




ŁŻESZ JAK BURA SUKA marudo !!!
......................................................................................................................
marudo , tobie pluć w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

NIE MASZ ZA GROSZ HONORU I AMBICJI !!!


napisałem ci wcześniej : "maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!!

Ja operuję TYLKO faktami , a z faktami się nie dyskutuje , choć wiem , że są dla ciebie niewygodne . Za każdym razem unikasz sedna sprawy i zawsze zaczynasz coś bredzić na jakieś tematy oderwane od sprawy . NIGDY nic mądrego i MERYTORYCZNEGO nie napisałeś , sama DZIECINADA . "


... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna opozycja nie ma nic do POwiedzenia więc gada gada aby tylko istnieć

... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org