sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurdupel wylazł spod pierzyny...

sprzedam taczke pisac!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Faszystów trzeba zostawić w spokoju we Włoszech i nie mylić pojęcia z nazizmem. Nazizm jest to ideologia A. Hitlera który wymordował tysiące Polaków ale nie tylko tym należy się kierować. Są jeszcze aspekty gospodarcze o których nie mam zamiaru dyskutować ponieważ jak daleko mi do skrajnej lewicy (za ładnie brzmi "do lewackiej czerwonej pedalskiej propagandy") tak samo jestem z dala od narodowego socjalizmu.

Antify nie było, nie ma i nie będzie tak w Białymstoku jak i w Łomży.


Wielka Polska Narodowa !

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

@mikrofon : to co napisałeś dotyczy mojego postu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Co to za brednie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

raqlan , szkoda Twoich słów ,

maruda - ten typ jest niereformowalny i już tak ma , forum to przecież jego świat , a co się dziwić jak to przypadek geriatryczny i rokowania na poprawę - beznadziejne !

Tu trzeba tylko współczuć i mieć nadzieję , że nie da to przerzutów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Hej! Wie ktos z kad i jaki moge pobrac program ktory bd odtwarzal filmy na Samsungu Gt-s5570 mini? Z gory dzieki! Linki mile widziane :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Myślę że świadomie lub nie został tu zastosowany schemat jaki już od lat promuje różne filmy i muzykę. Na przykład producent filmu płaci pod stołem znanemu krytykowi żeby wypowiedział się kontrowersyjnie na ten temat. Tym sposobem działa się na wyobraźnię ludzi, którzy podświadomie chcą sprawdzić czy to rzeczywiście nie jest warte obejrzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 16-04-12 11:00

Myślę że świadomie lub nie został tu zastosowany schemat jaki już od lat promuje różne filmy i muzykę. Na przykład producent filmu płaci pod stołem znanemu krytykowi żeby wypowiedział się kontrowersyjnie na ten temat.(...)


___________________________________________________________


hahahaha


Najbardziej znanym krytykiem pijackim jest religijny "pajac" biskup Bronakowski z Łomży.

Czy Twoim zadanie browary płacą kurii pod stołem ?


Prawdy nie dojrzysz w Kościele tak samo jak słońca Nieba z piwnicy.

O czym to świadczy ...


Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

nie jako opiekunka moj drogi
jestes facetem to nie zrozumiesz tej kobiety co szuka opiekunki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Autor: wc (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 16-04-12 13:05

Jak piwo będzie smakować to też dobrze będą myśleć o Łomży. Gorzej jak tu przyjadą i zobaczą ten grajdołek, to i skrzynka piwa nie pomoże. :p

__________________________________________________

religijny grajdołek...
... w którym kapłani zajebali życie Boże jak to na Golgocie razem z człowiekiem który je reprezentował na sposób ludzki i Boski

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

zezulcu zakichany dla Twojej wiadomosci wlasnie znalazlam prace od maja STARY" TŁUMOKU"


pan ha ha dobre pan dziadek grad!!!!!!!!!!!! moze twoja stara tak mowic do ciebie

nie znizam sie do twojego poziomu seniorze i koncze temat z toba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Pies na pewno JUŻ się nie obrazi, na to za późno, ale jedno słowo świadczy o właścicielu psiny, nic dziwnego że tak krótko żył :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

hej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Mądrze,bardzo. Zwiezle i na TEMAT. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

czy ten lokal wogole jest zarejestrowany jako dzialanosc gospodarcza? w KRS nie widze, wiec zapewne koncesji tez nie ma, czemu w Łomży jest przyzwolenie na takie cos? zakladajac ze faktycznie jest jak mysle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurdupel wylazł spod pierzyny...

Elżbiecin nie jest wielką metropolią, żeby ciężko było go znaleźć. Z tego co pamiętam to było niedaleko tej głównej drogi. Możesz też zapytać Brylanta, bo z tego co wiem to Brylant i ten z Elżbiecina razem prowadzą te biznesy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org