niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

jakie jest prawdziwe dno?!!! ewentualnej "prywatyzacji" mam na mysli zlodziejstwo!!!!!!!!!!!!!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

:))) skrocalam ---buty do wyrzucenia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

Sam jestem rodzicem, a kupować umiem taniej,nawet doliczając cenę paliwa.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

czy ktoś jest zainteresowany kupnem motoru wsk 125 w ubiegłym roku była próba odpalenia i palił stan wizualny jest naprawde ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

mnie nie sprzedadza ------------- poprostu odnosze i to z wielkim hukiem!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

bedzie fajny barek i to juz niedlugo

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent PIS Duda nadal zwozi w czasie pandemi wirusa wyborców z zagranicy ??

maruda

demencja starcza i choroba Alzheimera już ci doskwiera ?

GDZIE tak pisałem , dziadziuniu pisałem WYRAŻNIE :
" ZAWSZE wiedziałem kim jestem , byłem , jestem i będę HETERO , "

" ja tam nic przeciw GEJOM nie mam , oby tylko jak najdalej ode mnie , jak macie się ku sobie , wasza sprawa kochajcie się dalej"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org