sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Po co przejmować się narzucanymi regulacjami na przyszłe 20 lat, przez instytucje(UE), która rozpadnie się w niedalekiej przyszłości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

zezowaty:):)
Twoje zdolności detektywistyczne zadziwaja mnie i innych forumowiczów:):)
Ty to masz nosa do rozpoznawania ludzi :):)

A najlepszym przykładem tego było umieszczenie przez ciebie fotek rzekomo moich :)hahahahaha.
A jeszcze lepsze było twoje skamlenie przepraszanie i podkulanie ogona:):)
To były posty niezapomniene:):) całe forum miało z ciebie chłopku roztropku niezłą polewke przez kilka dni :):):)

Tak że nie przeszkadzaj sobie pisz , pisz a my będziemy mieli wesoły dzień bo pogoda jakaś taka nijaka to przynajmniej ty nas zabawiasz:):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

zezowate że masz bliskie stosunki dzień dnia 3 stopnia z bydłem rogatym to nie znaczy że wszyscy je mają.
Na potwierdzenie że nie jest to prawdo wklej zdjęcie pamiętaj Tylko swoje bo

DEL torro jak cie znowu wyprzedzi policjant na ulicy to nie becz na forum, tylko poganiaj swą furmanę:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Najciekawsze że nikt w tym wątku nie pisał, że jest przeciwny hipermarketom, a pełno osób co czytać ze zrozumieniem nie potrafi, broni tych marketów tak jak by były tu atakowane... ogarnijcie się wieśniaki.
antyon, ja nie wiem w jakich galeriach w wawie się zaopatrujesz ale w białostockich galeriach ubrania są droższe niż w Łomży, tak jest też w wawie, wiadomo większy wybór będzie, ale nie pisz ze będą niższe ceny niż teraz, bo się ośmieszasz. A promocje w taki sposób robią wszyscy, czy to w Łomży czy Warszawie. I najśmieszniejsze, że dużą częśc sklepów w tych galeriach będą prowadzić znienawidzeni przez was kupcy łomżyńscy, więc wiele się nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Witam. szukam lakiernika samochodowego ktory zrobil by mi pare zaprawek ipolerke auta. polecice mi kogos? a moze ktos sie orientuje jaki jest koszt polerki auta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Jestem absolwentką PG6 i uważam, że to gimnazjum to jedna z najlepszych rzeczy jakie mi się w życiu przydarzyły. Nad polecaniem liceum bym się zastanawiała, bo to czy się spodoba zależy od osoby, ale gimnazjum z czystym sercem mogę polecić - bardzo dobre przygotowanie do liceum i konkursów, a przede wszystkim niezapomniana przygoda - Mielno. A jeśli ktoś lubi góry to w ogóle będzie zadowolony, bo jest klub turystyki górskiej, który naprawdę działa (wyjazdy są trzy razy w roku). To tyle. Koniecznie spróbuj szczęścia w rekrutacji. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

a właśnie że nie są tańsze i jest większy wybór heheheh ty mylisz promocje dzieciaku z przecenami, a to dwie różne sprawy. Powtarzam jeszcze raz, nikt w tym wątku nie jest przeciwny tym marketom, chyba że nie umiesz czytac ze zrozumieniem?
A co do kupców którzy mają prowadzić tam sklepy, to zdaje się 30% będą łomżyńscy kupcy, więc ciebie a raczej twoich rodziców będą dalej doić, bo ty jeszcze swoich pieniędzy pewnie nie masz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

zezowaty wraca z imprezy:):):)



:):):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Premierze polecam bardzo w pks lomza fachowcy jakich mało , solidni bardzo z dużym doswiadczeniem sam nie raz tam robiłam i bardzo zadowolona jestem , polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Witam!
Mam pytanie w jakim zakładzie wulkanizacyjnym najlepiej zmienić opony? Gdzie jest solidna obsługa i jaka jest cena? Gdzie polecacie się wybrać?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .



Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

.... andzia C ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

To nie jest kradzież, ludzie to po prostu oszczędność ku...a , ludzie takim sposobem ile idzie mniej do atmoswery zanieczyszczeń a i auto silnik skrzynia i wszystkie podzespoły dostają mniej w dupe a remonty silników tez kosztują, gdyby oni jezdzili tak nieekonomicznie to firma by więcej wydawała na częśći i remonty silników.. ludzie co wy chcecie od nich a dodam że to i tak leciwe wozy są tylko kompletny idiota co nie ma pojęcia o tej pracy może być odmiennego zdania ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

to na rozgrzewkę

http://www.youtube.com/watch?v=9AdhPPlj4Dc&feature=fvwrel



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Skąd u was tyle zazdrości wobec kościelnych dóbr? Boli, że wam nikt na tace nie rzuca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

zezowate ubogi ty jesteś na rozumie i w słownictwie nie dziwne że musisz posty innych kopiować i wklejać :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

napisał :

Autor: maruda (---.2.techtel.pl)
Data: 14-04-12 18:55
Jakim psycholem trzeba być żeby samemu do siebie pisać i to 4 razy pod rząd widząc że nikt nie odpowiada:):):)

........................................................................................................................
JAKIM PSYCHOLEM TRZEBA BYĆ ŻEBY SAMEMU DO SIEBIE PISAĆ I TO 3 RAZY POD RZĄD WIDZĄC ŻE NIKT NIE ODPOWIADA

... co powiesz na to dziadziuniu ?

zastanów się marudo co piszesz , bo strzeliłeś sobie sam w kolano !

cytat z wypocin dziadziunia : " ja pienicze marudo naprawdę masz z deklem cos nie tak :):)
Lecz się chłopie lecz i to szybko :):)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

w Piątnicy za Orlenem ok fajnie gitara zrobili mi ładnie ale w miejscu wgniecenia nie wiadomo czemu zostawili mi takie malutenieczkie wgniecenie jak by ktoś w golfa grał obok a zderzak zarysowany zamiast pomalowac to sobie zapastowali co po dwóch myjniach wyszło na jaw także z dobrym mechanikiem-lakiernikiem jak z dentystą szukaj a nie znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

baw nas zezowaty, baw :):):)
Bo pogoda marna a ty doskonale poprawiasz humor :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.


andzia c , wsiowy parobku " bogaty " na rozumie : DZIEŃ DNIA ??? , wypisujesz bzdury i nie jest to prawdO !!!

- zajeżdżasz poprawnO polszczyznO , jak wiejski przygłupek , zostaw lepiej to pisanie i weż się do wideł ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

aha marudo rozumiem :)
a jak tam poszukiwania ???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

gdzie jest ten sklep

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

zezowate wstrętnym fetyszem i stąd w twych wątkach pojawia się słowo "mocz" . Nie obsmarowuj innych swoim kałem. Dawno topisz się w swoim przez siebie szambie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

a jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Zauwazylem ze remontuja stara rampe , ktos wie co tam bedzie?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

Pryma1 na Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam nadzieję ,żę pisda odmówi poddania sie leczeniu.

To samo kopiujesz już chyba z setny raz :):)
Ograniczenie intelektualne zezowaty to straszna dolegliwość :):):):)

Albo odblokujesz swoje mało przydatne szare komórki , albo przestane odpisywać na twoje kopiowane teksty.

Ja wiem że tylko to potrafisz, ale wysil makówke , niedziela jest orać i bronować nie musisz , więc popuśc wodze fantazji i idź na całośc :):)
Pozwól szarym komórkom odbudować przynajmniej kilka z nich :):):)
Ja wiem że to trudne dla ciebie i wysiłek raczej nie mozliwy do wykonania ale przynajmniej spróbuj zezowaty proszę cie :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org