sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Nie nerwuj sie zezowaty bo ci żyła pęknie i rodzinka będzie musiała obrabiać zezowatą roślinke :):):)

Ciesz się tym co masz :):):)

Pogoda w Sniadowie ładna???? :):)

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...


maruda , może już na dziś wystarczy ?

ziółek sobie zaparz i załóż nowego pampersa na noc , żebyś w łózko nie narobił !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Ty sie zezowaty o moje siku nie martw :)
Ty sobie lepiej worek na noc zmień bo całe łóżko g...m wymażesz jak ci wypłynie :):):)

Zresztą i tak jesteś wymazany to co ci tam będzie przeszkadzało nowe doznanie ?
Nieprawdaż zezowaty??? :):):):)

A teraz zmykam a ty wykonaj jeszcze 3 szczeknięcia :)
I nie zapomnij o fotkach bo dobrze ci wychodza ułomku intelektualny :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

3-0 to malo? to ile bys chcial?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Takie skarby to tylko do Pg1.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Ja ich miał na pewno nie będę zezowaty:):)
Humorek mam doskonały od czytania twoich frustracji :):):)

nie zapomnij o zmianie worka bo jutro niedziela jest:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

do elina

nie byłam jeszcze w schronisku,ciągle waham się,bo wciąż tęsknimy za naszą Żabcią i sama nie wiem...bo boję się tego,że jak będziemy mieli jakiegoś pieska i znowu coś się stanie... nawet za kilka lat to przeraża mnie na samą mysl to:(wiem że najgorsze jest to co się czuje po stracie swojego pupila jest to ciężkie do przeżycia:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Mądrala ! wszyscy wyjadą a ty prezesem wtedy zostaniesz albo jakim miss.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

no właśnie jest powazny problem ale jak go rozwiązać jak wszystko rozbija się o kasę. Chyba w tej sytuacji najbardziej mądre posunięcie to prywatyzowanie tych 40% przez giełdę i z tego beda nowę srodki na modernizację .No i oczywiście pozyskanie nowych klientów np domy jednorodzinne - pewnie wiele osób by no to poszło. Ciekawe ile by kosztowało takie ogrzewanie domu jednorodzinnego.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

ojciecR hmmmm za moich czasow gimnazjow niebylo toraz...dwa jestescie zazdrosni zawistni itd..trzy zmiencie podejscie bo z takim jak teraz macie to...no comment



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Centrum handlowe wielkości Venedy powinno było dawno temu powstać w Łomży, a łomżyńscy handlowcy ukręcili na siebie bata sami, bo wstrzymywali jej budowę. Dużo łomżyniaków jeździ na zakupy do Warszawy lub Białegostoku, bo wielu produktów, jak choćby do domu, ogrodu u nas ciekawych nie kupisz (nie ma dużego wyboru), więc przy okazji lub celowo robią też zakupy odzieżowe spożywcze właśnie tam. Gdyby te galerie powstały kilka lat temu, sytuacja handlowa byłaby już uregulowana. Łomżyńscy sklepikarze napewno utracą część klientów, ale napewno nie upadnie handel. Będzie przesunięcie.
Druga sprawa, to taka, że chodząc po łomżyńskich sklepach mam wrażenie, że wszyscy zaopatrują się w towar w jednej hurtowni i mało tego, zachowują się, jakby mieli zmowę cenową. Nie dość że drogo, to jeszcze ten towar daje wiele do życzenia, bo jest słaby jakościowo. Nie wiem jakie będą ceny w sklepach w galeriach, bo to zależy od wielu czynników, ale przynajmniej będzie różnorodność i jakiś wybór.
Jestem za tym, aby w Łomży wreszcie rozkwitła kultura, bo niestety ale u nas nic ciekawego nic się nie dzieje. Hali targowej już dawno nie odwiedzałem, bo widok mamroczących panów mi nie odpowiada, a właśnie ci panowie są stałym elementem łomżyńskiej starówki. Do wprowadzenia zmian potrzeba jednak wspólnego pomysłu i działania, a nie tylko gadania.
Bulwary i ścieżki rowerowe, rzecz jak najbardziej potrzebna, bo u nas nie ma wielu ciekawych miejsc turystycznych.
Tylko czy łomżyniacy potrafią współpracować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

A wiatrak stoi jak wryty........... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

się robi jankeson :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

Zaopatrzył pałac na Sadowej w prąd na jakis okres to stoi i odpoczywa:):)
Pobiera z ziemi energię na nowe ruszenie i dobijanie psychomatołków:):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz więcej ludzi wyraża obawy...

niech buduja markety galerie wiatraki i wszystko co jest potrzebne do rozwoju gospodarczego oraz kultorowego lomzy oraz okolic...
komu sie to nie podoba niech zmieni miejsce zamieszkania..to miasto musi zyc a nie umierac jak dotad....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org