wtorek, 04 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezes jednak czuwa i działa!

0 witam witam :)
a czy ja też mogę się przyłączyć do poszukiwań ??? :):)
w kupie zawsze raźniej , jak by tobie coś nie pasowało to może ja coś z tego sobie wybiorę ? :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

Zanim cos sie odradza to najpierw powinno sie zauwazyc pewna roznice, czy "TO" faktycznie jest blee czy jakos wykonania uslugi. Tak samo jest z paznokciami, fryzjerka czy makijazem...ja nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego ludzie zamisat isc i zareklamowac usluge wylewaja zale i skargi na forum? Ja placac za cos wymagam odpowiedniej jakosci, jesli est ona marna to ide z reklamacja i wtedy odradzam konkretny salon/kosmetyczke czy fryzjerke, a nie usluge.

Napisz kto ci to zrobil to moze juz ta osoba nie skrzywdzi nikogo wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

maruda, nie ma to , jak SAMOWYSTARCZALNOŚĆ !

przy trzepaniu raczej nie załapiesz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

Autor: precz_z_wiatrakami (---.elomza.pl)
Data: 14-04-12 15:48

Kościół jest fundamentem istnienia tego kraju!

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A to niby kto żałował purpuratom z Sadowej postawic takie wiatraki ???


Maja bezprawnie zagrabione tysiące hektarów które leżą jako nieużytki niech stawiaja :):):)

Ale po co mają stawiać ?
Oni wola od panstwa DOSTAĆ GOTOWE W PREZENCIE , KOŃCZA SIĘ POWOLI TE CZASY i to jest dla nich ból nie do zniesienia bo zaczyna Państwowe źródełko wysychać :):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

marudo :) , a co z moją propozycją :( ...
hmmmmmm ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!


maruda , po prostu tak mi się skojarzyło ,
nie dalej jak w ubiegłe wakacje sam pisałeś tu często i gęsto , że poruszasz się o balkoniku , myślałem , że to może twój BLIŻNIAK !

... też tak samo " sympatyczny" jak ty i ten sam styl pisania ...
korzystacie z tego samego dostawcy internetu itp , itd ...

tak , czy siak ucałuj ode mnie andzię C , twego demona seXu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

@ ktoś-coś napisał :

" Ale ja poruszam się za pomocą balkonika , nie myję się , wali mi z mordy jak z murzyńskiej chaty, nie mam zębów, jestem nieprzyjemny w dotyku , mam skrzeczący głos, ślinię się , chrapię w nocy i puszczam bąki pod kołdrą :):) " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

grubejryby zapytaj, on juz w każdej piekarni pracował, to obcykany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

maz zarabia a co!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

to ty pracy potrzebujesz bo na chleb nie masz, czy jak? bo twoje posty są takie tragiczne.

Każdą pracę przyjmę.

A co do mojej pracy, jak przez 25 lat zdobędziesz taką praktykę i wiedzę jak ja , to i pieniądze się znajdą.

SMACZNEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!


maruda , dlaczego tracisz zimną krew jak cię to nie dotyczy ?

Przecież twój KLON @ktoś-coś pisał o pavulonie ,
a ty kiedyś TEŻ jako maruda zalecałeś brać pavulon , to może sam teraz skorzystaj


Jak ci DZIADZIUNIU idzie z tym twoim BALKONIKIEM ( który tak opisywałeś ) , już kuśtykasz bez, czy może o kulach ? Żal mi się ciebie robiło jak opisywałeś swoje problemy z komunikacją , może na wózeczku będzie wygodniej ?


Nie denerwuj się , bo ci żyłka pęknie ( pamiętasz , jak tak odpisywałeś co niektórym ? )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

JEST TU PARU TAKICH I ONI TERAZ JAK TO CZYATAJ SA ZADOWOLENI Z SIEBIE ZE KTOS SIE NIMI INTERESUJE. ZAPEWNE BEDA MNIE OBRAZAC ALE TO JEST ICH CELEM.
PISZA ZE LUBIA OSOBY KULTURALNE I INTELIG. A TYMCZESEM SAMI SA.....


Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

O ile trollowanie określane jest obecnie jako zachowanie patologiczne i chuligańskie

Z czasem tego typu zachowania przestały być akceptowane, a osoby nadmiernie stosujące tego typu działania zaczęto piętnować, zarówno poprzez określanie ich mianem trolli, zakłócających merytoryczny przebieg dyskusji, jak i ostrzegając przed nimi innych, szczególnie nowych użytkowników, poprzez polecanie im niepodejmowania dyskusji z trollami



Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!


ależ marudo , ja chcę tylko tobie zdziecinniały dziadziuniu pomóc ,

oj , niegrzeczny jesteś , pomoc odtrącasz ?

PS : Chyba się nie gniewasz za tego DZIADZIUNIA ??? , wszak dziesiątki razy sam o sobie tak pisałeś .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes jednak czuwa i działa!

Hipermarket to też miejsca pracy, chciałem zauważyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org