wtorek, 04 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak PiSlamiści roznoszą zarazę

Jak tam lokalni tubylcy? Wiatrak stoi jak wryty.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę


... a maruda zawsze taki " miły i uprzejmy " ?


... jego posty i tematy to są " inteligentne " !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę

mowilam ci ty wiatraku zebys jebnal sie w czolo nie posluchales..jaka szkoda..czytajac twoje wypociny mozna wyczuc twoja glupote oraz napewno zazdrosc...no tak nie tobie placa za dzierzawe....jej zalosny jestes i tyle...wyjedz z lomzy i dalej nizbialystok czy warszawa moze wtedy otworzysz oczy cwoku i zobaczysz ze takich jak ty nieszczesliwych pokemonow juz na szczescie jest coraz mniej w tym kraju...jak wszyscy wygina wtedy bedzie super..skoncza sie narzekania zazdrosc zawisc jeszcze tylko nienawisc i kosciol trzeba stad wyplenic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę

Dziekuje za wyczerpujacą odp ziaam. Pozdrawiam Cie serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę

magdalena1 nie piszę głupot. Sama w lutym szukałam sali i orientowałam się w cenach. Bez problemu znalazłam wolny termin we wrześniu, wręcz mogłam przebierac w terminach i salach. A ceny kształtowały się w takich przedziałach jak napisałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę


to byłeś na tych feriach razem z ktoś-coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę

we wtorek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PiSlamiści roznoszą zarazę

A ja pracowałem a Ty tylko pi*rdolisz od rzeczy aby sobie pogadać... Nie pracowałeś a się wypowiadasz i to widze że o każdej piekrani masz cos do powiedzenia. Mama pewnie dalej dupe Ci podciera i jedzenie robi bo jak sie ma 2 lewe rece to każda piekarnia zła. Sam sobie taki zawód wybrałes więc nie musisz każdemu pierdolic głupot że w Gaci akurat jest zle, przedewszystkim dlatego że tam nie robiłeś....
A po drugie że to tylko twój wybór, sam przed sobą nie potrafisz sie do tego przyznać ze wdepnełes w gówno pare lat temu gdy ten zawód wybrałeś. Do odwagi trzeba Ci kilku żeby za Tobą stali bo nie wiem po co było to wtrącenie o "ludziach z branży". Pewnie znasz kogoś kto tam pracował jedną noc albo nawet i nie całą bo myslał że on w pracy pracował nie bedzie, tylko pewnie telewizje na kanapie oglądał :), szefowa powiedziała że wie gdzie jest szatnia, przebrac się i iśc do domu, albo sam juz na drugi dzień nie przyszedł bo za ciężko.. Nie jeden taki tam był i nie zdążył zobaczyć jak tam jest naprawdę bo się poprostu obsrał. A ty przedewszystkim powinieneś zamknąć morde i nie szczekać bo tam nie pracowałeś...i gówno wiesz i nie wypowiedziałeś się o zawodzie tylko o danej piekarni więc zanim napisałeś drugi post trzeba było jeszcze raz przeczytac temat :)

http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org