czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska rodzinka

MIJ najpierw napisałaś,że większość psów ma obróżki.I akurat nie tylko piszę,bo staram się coś robić.
Dokarmiam psy,nie systematycznie,bo się przemieszczają.Po skate parku,Kazańskiej,Księcia Janusza biega pies przypominający budową jamnika,nieco większy z dużą głową,bury.Bardzo spokojny.Jak go spotkam to nakarmię,daje się głaskać po głowie,boku nie da dotknąć.Widuję go już miesiąc.
To psy,którym się udało :
http://www.dogomania.pl/forum/threads/223472-Cudna-sunia-mix-szetlanda-Sonia-ju%C5%BC-w-ds-%29
http://www.dogomania.pl/forum/threads/216996-Piesek-w-typie-pumi-Amor-w-nowym-domu-%29
A zdjęcie jednej bezdomnej suni wkleiłam na to forum i migiem domek znalazła.Właściwie to pani już na nią czekała,bo wcześniej ją na ulicy widziała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Szczęściu należy dopomóc...nie widzę w tym nic śmiesznego ani ujmującego...
Powodzenia w poszukiwaniu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Tak w miarę z tą ceną,jakiś fajny,żeby miał i wygląd. Jak to : hans_kloss mają mrożone? to nie robią ze świeżych?? Poważnie! Dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

napisz jeszcze do jakiego sanatorium bo tam jest kilka jak w kazdej miejscowosci uzdrowiskowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

POWODZIENIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Uzdrowisko Anna-Staś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

heh najlepiej jak bym jeszcze płaciła im za paliwo co?? weż człowieku daj se luz juz nie jeden przedstawiciel handlowy tam był co tydzień jest inna osoba. Dobra ale ja mówie o pracy a nie o życiu prywatnym jeżeli sie bierze samochód w celach prywatnych owszem sie mówi waścicielowi i tankuje za swoje .Ale jeżeli jest sie w pracy i Ci spisują to coś jest nie ta sie jeżdzi i klijentów pozyskuje poto daja samochód żeby nie chodzić pieszo a nie jeszcze ci wyliczaja i co rano jest afera bo coś nie pasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

pewnie strażnik się przebrał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Zapytaj prezentodawców czy maja paragon, ja zawsze trzymam wszystkie nawet jesli daje komus w prezencie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Qastrol90 ja papiery złożyłem 30 marca i na 5 kwietnia zaprosili mnie już na rozmowę wstępną. Dostanę termin na TWO i TSF. (wielkopolska)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Dzieki rambotic990:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

siema diabeł666ja mam też neta z play i nie narzekam mam limit do 16 gb ale jeszcze nigdy nie dostałem wiadomości że limit mi się kończy.zaznacze że często oglądam filmy na you tube

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Ojcze nie obrażaj ludzi ty i reszta którą prawda w oczy kole też!

Alleluja i do przodu!!!





www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Tez wydaje mi się, że zasadniczym problemem tych placówek jest fatalny wystrój. Te pomieszczenia powinny być kolorowe na ścianach sceny z bajek. Ja wiem że to drogo kosztuje ale zupełnie inaczej dzieci czują się w takich pomieszczeniach. To co przyciąga dzieci ( a przedewszystkim rodziców:) to wystrój ( przyjdą nawet po to żeby sobie zdjęcia porobić) a zabawki też są ważne chociaż prawdopodobnie lepsze to maja w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

ja filmow nie ogladam i w tym problem ze to ginie tylko od ogladania stron .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Dziś na liczniku o godz. 19 jest 843 głosy BRAWO!!!

Przypominam wszystkim o co gramy:

Nagrody dla Zwycięzców Etapu I Konkursu, czyli pierwsze 100 szkółek otrzyma:

roczny dostęp dla Opiekunów do Ajax on-line Academy;

udział Opiekunów / Opiekuna danego Uczestnika Konkursu w 4-dniowym szkoleniu na terenie Polski prowadzonym przez trenerów Ajaxu Amsterdam;

odzież sportową, tj. koszulki z logo NIVEA dla trenerów i dla dzieci w wieku 7-13 lat w liczbie odpowiadającej zadeklarowanej w zgłoszeniu, o którym mowa w § 3 ust.2 Regulaminu, liczbie członków szkoły lub klubu, nie większej jednak niż 50 sztuk dla jednego Uczestnika Konkursu;

pakiet sprzętu sportowego, obejmujący: bramki, piłki, pachołki, tablice magnetyczne, niezbędny do realizowania szkolenia w ramach Ajax on-line Academy;

Pozdrawiam nocnych, rannych, popołudniowych, podwieczorkowych i wieczornych nabijaczy :)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

O ślubnym makijażu nic nie wiem, ale miałam robiony wieczorowy. Wszystko super. makijaż był imponujący, nie spłynął, bardzo dobrze się trzymał. Robiłam makijaż w różnych miejscach, jak na razie cosmeo to mój numer jeden:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

hej a możesz mi powiedzieć czym ta firma sie zajmuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Głupie BABY zakładać post tylko po to by dupę komuś obrobić.A powiedz im prosto w oczy co o nich myślisz i w prezencie pastę do zębów kup .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Czyli telemarketer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

nie doradca klienta indywidualnego i biznesowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

hehe. a co tak ci praca potrzebna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Marcinie 94 a jakaś istotna różnica między telemarketerem a doradcą ?(oczywiście poza nazwą)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

Rozumiem,że te chusteczki nawilżane chcesz mi kupić na święta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska rodzinka

http://pl-sport.tv/

ja zawsze oglądam na tej stronce.... sprawdź

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org