piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To jest Polska.

Zaiste prawda.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Gdzie w Łomży,na jakich ulicach są sklepy typu od 5 złotych, wszystko po 5 złotych?
Mieszkam tu od niedawna i nie bardzo się orientuję.

Pozdrawiam.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

bylem dzis w wordzie by zdac testy a potem jazde. mialem na 9 wiec o 9 zaczely sie testy, wszedlem do sali zaczeli wyczytwac nazwska i prosili o dowod po sprawdzeniu kazdy siadal do swojego komputera. po chwili wysiwietlily sie testy. osoba prowadzaca mowila by wcisnac A no to kazdy wcisnal A. Potem zaczalem przegldac test przejzalem 3 kolejne pytania. osoba prowdzaca powiedziala by wcisnac KONIEC. to jak tak zrobilem wcisnalem raz koniec i tu nagle wyswietlily mi sie wyniki ze zrobilem 17 bledow na 18 mozliwych. a oosba prowdzaca powiedzial by nie wciskac TAk bo zakonczyny egzamin lecz u mnie te okineko sie nie pojawilo i powiedzial ze moj egzamin sie juz zakoczyl. co z tym zrobic
?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

teraz to juz po ptakach

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Ahh, przede wszystkim to buduje się gdzie można... a nie gdzie popadnie. A po wtóre, to gdzie miasto ma te tereny bod budownictwo wielorodzinne, które mogło by sprzedać i odjeb.. w kosmos ten niby park? nie ma takich terenów, nie ma zagospodarowania przestrzennego, zdaje się że prace nad zagospodarowaniem trwają, tak aby osiedla mogły rozwijać się w kierunku zawad, starej łomży. Ale na razie jest z tym problem. Ja wole osobiście, niech oni sprzedadzą kawałek sracza dla psów, niż mają co roku podnosić podatki lokalne, Chociaż i tak ci komuniści będą to robić, dochody spadają z podatków lokalnych mimo ich podwyżek, ale zamiast obniżać i zgarniać więcej kasy dla miasta, to brną w tą ślepą uliczkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

jakie 20 ja na 2 zaplacilem 137

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Ja mysle ze najlepsze boisko to w Pniewie Orlik i w Podgorzu przy szkole tam mozecie se pograc. Dobry dojazd i co niektorzy dawnych znajomych odwiedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

OjciecR ale nie dopuszczą go do praktycznego więc stracil 137

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Claro, jak zaliczy teoretyczny to dopuszczą do praktycznego, to raczej nie przepada skoro do niego nawet nie przystąpił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

A ja mam 27 lat i uprawnienia instruktora piłki nożnej, i bardzo chętnie poprowadziłbym taką drużynę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Zdaje się, że część terenów przy Wojska Polskiego (obok os. Maria) jest przeznaczonych pod zabudowę wielorodzinną, bo w pewnej perspektywie czasu planuje się tam osiedle mieszkaniowe obok powstającej galerii. Jednak nie wiem czy obowiązuje już tam MPZP. Na ogół masz tu jednak rację - nie ma obecnie planów zagospodarowania przestrzennego. No właśnie, i tylko dlaczego? Obecnie miasta ścigają się w tworzeniu takich planów, bo im szybciej zostaną wykonane tym potencjalnie większe możliwości inwestycji. Nie dawno był nawet ranking miast o najszybszym tempie rozpisywania MPZP ( miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego ). Prawdopodobnie Łomża znalazłaby się tam na ostatnich miejscach, choć nie pamiętam czy w ogóle była brana pod uwagę. Plan dla terenów od ul. Sybiraków na południowy wschód, powinien być rozpisany już dawno, bo oczywiste było, że obszar mieszkaniowy będzie rozwijał się właśnie tam. Najlepiej wtedy, gdy zaczynały powstawać pierwsze bloki na ul. Sybiraków. Czym od lat zajmuje się wydział geodezji w ratuszu i ile % powierzchni miasta ma już rozpisane plany zagospodarowania? O rym również były te rankingi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

hahahaha jaki przypał 137 zl poszło w psy, no ja to bym w depresje wpadł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

I co w tym dziwnego, że Cię sprawdzali, zdziwiłbym się gdyby tego nie robili.
I od siebie dodam że już zapomniałem że w Łomży istnieją firmy reklamowe. Niecały rok wstecz zamówiłem bannery na allegro, zapłaciłem 1/2 ceny promocyjnej w Łomży. Jakość druku rewelacyjna, do dziś nie traci na jakości, nie to co dzieje się z reklamami wykonanymi w pewnej łomżyńskiej firmie (po kilku miesiącach druk na foli blaknie).
Jak to jest możliwe ,że są firmy którym opłaca się robić w dużo niższej cenie, w dobrej jakości? Widocznie w Łomży się nie opłaca, a może muszą dokładać do Twoich kilometrów. :P
Pomijam fakt, że ustalają ceny pomiędzy sobą i doją lokalnych klientów. Część tych pseudo firm nawet nie ma własnego sprzętu do druku, zamawiają u innych i doliczają marżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Hmm i tacy "rozgarnieci" ludzie chac zdac , miec prawo jazdy i jezdzic.Hmm strach wyjezdzac gdziekolwiek majac swiadomosc posiadania prawka przez takich ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

A kto tu mówi o zabieraniu włascicielom? Piszę o psach bezdomnych! Widzę, że od x czasu biegają, nikt ich nie szuka i nie interesuje się nimi. Zresztą nieważne- jak ktoś chce pomóc to pomoże a pisanie o tym nic nie daje (co widać- zbierze się kilka osób, które piszą oby pisać). Tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Pytała o Cosmeo. Ja z czystym sumieniem mogę polecić! Miałam wykonywany tam wieczorowy i byłam zadowolona. Nie był przesadzony, nie miałam kg tapety na buzi. Estetycznie i fajnie, trzymał sie do rana :) Czułam sie bardzo dobrze,bo to tez ważne.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

witam ja tam gorąco polecam bajeczną planetę miła i fajna obsługa dzieckiem się zajmą kawkę można spokojne wypić i gazetkę poczytać no i ceny mają przystępne jestem ich stałym klientem a jakie urodziny potrafią zorganizować pierwsza klasa pozdro dla wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

czasem sam sie z tego śmieję ale powodzenia ;) może akurat się uda..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

SUPCIO tory zamowisz w sklepie ABC.
PYSZOTA!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Od lat u Cendrowskich kupuję, najmniamkuśniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest Polska.

Dawka paliwa uboga. Grzebales cos w gazniku? Jezeli nie to zajrzyj do filtra paliwa i do dyszy ssania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org