czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jeden z efektów programu 500+

Rząd !!!!!!!

A nie żąd:):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

moznaby tam wybudować piekna swiatynie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

gdzie "na mieście" można obejrzeć dzisiejszy mecz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

DFX, strategiczne miejsce? bo?
mnie zastanawia, czy zostaną wyciągnięte konsekwencje od urzędników, którzy zawalili pierwszy przetarg, różnica w obu przetargach to ponad 500 tyś zł, tyle miasto jest stratne przez niekompetencje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Jeszcze raz bardzo proszę o jakąś informację wszystkich, którzy mogli widzieć pinczerka, suczkę, beżową bez ogonka! Oddzwonię, więc proszę jedynie no sygnał lub sms 504 036 818!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Wszystkiego po trochu!





www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Faktycznie bo wszystkie trawniki t wychodki!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Dalej aktualne :) Spotkanie po świętach i wtedy ustalamy wszelkie sprawy organizacyjne :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

DFX - chociaż jeden głos rozsądku. Cała reszta wypowiedzi - ludzie bez jakiegokolwiek pojęcia o gospodarce przestrzennej, ale głos zabierają.

Sprzedanie tej działki to kolejny (w ostatnim czasie), po sprawie z lokalizacją lądowiska, dowód na brak wiedzy urbanistycznej samorządu. Nie ma dosłownie ŻADNEJ wizji na rozwój przestrzenny miasta, buduje się gdzie się chce, gdzie popadnie i co popadnie, bez jakiegokolwiek ładu. W Łomży nie brakuje terenów pod powstawanie nowych osiedli mieszkaniowych, po co więc jeszcze bardziej niż obecnie zagęszczać zabudowę, skoro można ją rozprzestrzenić, czyniąc miasto bardziej obszernym i przede wszystkim przyjaznym do życia. Badania jednoznacznie dowodzą, że najlepiej żyje się w miastach o średnim i małym zagęszczeniu ludności. Pojawiają się głosy, że ten park to kawałek nieużytku. Bzdura - trzeba nie mieć oczu ani wyobraźni, żeby tak twierdzić. Za pieniądze ze sprzedaży działki w innym miejscu miasto mogłoby zagospodarować ten mały park, czyniąc go przyjazna przestrzenią publiczną, a takiej właśnie chcą obywatele. Ale co mnie w ogóle skłoniło do marzenia o działaniu na rzecz obywateli miasta..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

jak to po ptakach nie mozna sie zwrocic z przywroceniem czy jakos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

klocic sie o 20 zl? ja bym z nimi nie zadzieral

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

mozna biegac wokoł swiatyni, same plusy i blisko Boga.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Hehe niezdałęś i tyle :D Kasa poszła hulać a ty błysnełeś inteligencją :D
Namieszałeś już przed egz - odpadłeś w przedbiegach! :D Dobre!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

tyle lat studiowalas tu i nie bylo czasu poznac miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Ciekawe że, za wydłużeniem wieku są największe nieroby RP, a nikt z uczciwych ludzi pracy. A najbardziej odczują to, właśnie ci drudzy.
A ZUS'u nie można zlikwidować, gdyż jest to idealne źródło do podbierania kasy w celu niby ratowania czegoś-tam. Czytałem że, nie tak dawno "nierząd" pociągnął 11 miliardów, bo taka była potrzeba. Dziwne, bo te maty do masażu dla "osłów", kosztowały tylko pół miliona. No chyba że, mają dalekosiężne plany, np zakup androidów płci obojga. Aby relax był zupełny. Cholera wie, co oni są tam w stanie wymyśleć. Na pewno nic w celu poprawy życia społeczeństwa. To jedno jest pewne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Przedstawiciel hndowy w tej firmie ma przerabane spisuja mu kilometry śledza i sprawdzaja ,najlepiej jak by na własny koszt szukać im klijentów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

******** kraj ******** rzad tacy zatroskani sa o obywateli to czemu na wizyte u dentysty nie prywatnego musze czekac rok czasu??? skurwialy system ktory trzeba rozwalic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Nie jestem jakimś nastolatkiem, widywałem już ją kilka razy, nie jestem pewnien czy spotkam ją po raz kolejny dlatego może akurat przeczyta to i sie odezwie. Jakbym ją spotkał nastepnym razem to bym podszedł na zywo sie zapoznał ale.. w tym tygodniu pracuje w tych godzinach a moze przeczyta to i sie odezwie. Mam taka nadzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Elina, widzę że z Tobą można coś zdziałać. Tak, te bezdomne psiaki mają obrózki. Widać, że mogły zostać wyrzucone. Nikt ich nie szuka. Dokarmianie to na dłuzszą metę zły pomysł. Wiem o tym, ale jak patrzę na te oczka to sama tak robię. Może załóżmy jakiś temat o bezdomnych psach, które szukają domu. Powklejamy zdjęcia. Ktoś, kto bedzie zainteresowany bedzie mial prościej. Co Ty na to? Jak wrócę do Łomży to porobię zdjęcia psom m.in. z ks. anny (a jest ich bardzo dużo).
Ostatnio, jadąc przez rondo przy pzu widzialam bernardyna, biegającego miedzy samochodami.. Nie miałam jak się zatrzymać ;/

Zastanawiam się, czy niektórych psow nie przewieźć do schroniska. Raz na jakis czas zawozimy tam karmę. Ale tak jak mówię- biję się z myslami.

Jeśli chodzi o temat bezdomnych psów- szybko się denerwuję, dlatego czasami moje wypowiedzi są zlośliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

w poprzednich firmach mialem GPS w aucie, wiec nawet jak jechalem w weekend z rodzina bylo wiadomo gdzie bylem. Nie widze w tym nic dziwnego w pracy przedstawiciela handlowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Zauważyłem też że w Łomży rowerzyści zamiast jeździć ścieżkami rowerowymi wybierają częściej jezdnię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

pierscien filt swiece gaznik to moga byc przyczyny podjedz na ulice lipowa tam koles ci zobaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

Cosmeticks na nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden z efektów programu 500+

http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org