czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Witam.Jeżeli chodzi o testy multiselect,to na prawdę warto skorzystac z pomocy która oferuje WAC,sama korzystałam wiec wiem że warto.Swoje ogłoszenia zamieszcza powyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

e tam meg.. nie sądzę , zdaje ci się :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Gume palta najlepiej.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

ja w ubiegłym roku byłem tu http://www.camping-kwik.pl/?id=2

jestem b. zadowolony i polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Chętnie przygarnę małego kotka, może ktoś ma do oddania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Nigdy nie płakałem po papieżu, a nawet triumfalnie, jako ateista, obserwowałem jak bezskutecznie przeciwstawiał się "woli bożej", czyli chorobie np. nie mogąc wydobyć głosu w Watykańskim oknie.... Wówczas doskonale obnażona była naiwność wiary, czyli triumf materii nad drastycznym i bezwzględnym brakiem boga.... Tak jak "namiestnik Chrystusowy" był bezsilny, choć walczył długo z "wolą bożą", tak daremne były wysiłki chyba milionów ludzi, którzy w ostatnich godzinach przed śmiercią "Ojca Świętego" gorąco modliły się za jego zdrowie. Okazało się, że modlitwy jednak mogą zaszkodzić..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Mam wielką prośbę czy ktoś ma kontakt do pani, która prowadziła zajęcia fitness w WSA we wtorki i czwartki o godzinie 18? Bardzo proszę o kontakt do tej pani.

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Co?Proboszcz ma dom w Starej Łomży???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

Brzeczyszczykiewicz Czysto schludnie świetni właściciele, do dyspozycji dwa grille jeden zwykły drugi elektryczny, jeśli weźmiesz pokój na górze masz świetny taras ze wspaniałym widokiem, w pokoju za 40zł tv, łazienka, ogólnie serdecznie polecam. No i jest bardziej spokojnie niż w centrum Zakopanego, sklep po przeciwnej stronie ulicy. No i do szlaku na Giewont można dojść w 30 minut. Miłego wypoczynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co Tusk z kolesiami robili z kasą i gdzie wówczas mieli chore dzieci i chorych na raka.

I co robimy coś czy nieaktualne??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org