czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jolka, Jolka... pamięta!

da się żyć , a co tam ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Czy ktoś z was nie orientuje się gdzie można kupić modelinę FIMO ? Nie chodzi mi o inne tylko o tą .Zwykle jest w empiku ale u nas nie ma . W papierniczych też nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Co was obchodzi, czy pracują i za co żyją? Na pewno nie za wasze. W sensie, to że oni dostaną, nie sprawi, że wy stracicie. Niech każdy martwi się o siebie, a nie interesuje wszystkimi dookoła. Macie pracę, to się cieszcie, a nie wnikacie w to, czy Czeczeni pracują. Spokojnie, oni sobie poradzą. Gdyby pracowali, to zaraz zrobiłaby się afera, że wam miejsca pracy zabierają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Faktycznie w Sawanie lody były super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Madlena nie wiąz sie z Nim,taki facet nigdy sie nie zmieni-nigdy! wykonczy Cie ten człowiek,zobacz ile kobiet ma ten problem,ja też gdybym mogła cofnąc czas zrobiłabym to bez zastanowienia,szukam pracy jak znajde to moze uwolnie sie z tego amoku,długa historia. Znajdziesz sobie odpowiedzialnego faceta w którym będziesz miec oparcie i będziesz czuc sie bezpieczna i Kochana. Pozdrawiam Cie,trzymam kciuki ze postąpisz rozsądnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Polaków więcej niż brytyjczyków
http://zerkaj.tk/obrazek.php?714

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Znacie może jakieś miejsca godne polecenia na nocleg w Zakopanem?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Spytaj klosa on na pewno wie!






www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

A coś tak bliżej Krupówek, żeby można było sobie spacerkiem dojść?
A jakieś strony internetowe posiadają te zakwaterowania?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

kiedys tak się składa byłam u kosmetyczki i przy mnie przyjechała do niej przedstawicielka kupiła b.toni produkt, a jej pracownica badz praktykantka przekładała do innego opakowania!
Ponadto wiele razy robiłam sobie pewnym produktem usługę i pachniał inaczej niz ten którym robiła mi ta kosmetyczka.Jeszcze rozumie że jej nie stac bo i tak bywa bo takie czasy, ale tak znana Łomżyńska kosmetyczka wywyzszana za swoje makijaży wiele razy pisano o niej na forum a tu taki klops szokkkkk!
Komu ufac w tych czasach jeśli robisz tanim produktem to choc nie oszukuj klienta niech wie co ma kładzione nie zawsze tanie gorsze ale klient powinien wiedzieć!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Witam!

Jedzie ktoś jutro, 03.04 rano w kierunku Warszawy? W godz 8.00-10 rano
I czy możliwe byłoby zabranie się z kimś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jolka, Jolka... pamięta!

Ja dzisiaj swojej Mariolce wyczyszczę gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org