piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Banaś pisze do Witek

Polecam Ci Panią Krasnowską :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Właśnie nie wiem , gdzie mogę sprawdzić od którego roku mam liczyć te 30 lat. Czytałem też, że od 89, ale prawdopodobnie, jeżeli taki słup był w ramach elektryfikacji wsi i miast to już wtedy jest jedynie 20 lat, że niby w dobrej wierze. No i tego też nie wiem gdzie mogę szukać??





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

A czy nie można za jednym wyjściem do sklepiku kupić bilet? Pani spisuje dane z dowodu i sprzedaje bilet. Na pewno o wiele więcej ludzi by wtedy kupiło w przedsprzedaży. Nie trzeba by 2 x wybierać się do miasta. A jeśli pojadę i wróce autobusem, czyli + 4 bilety autobusowe to koszty biletu na mecz podwajają się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Polecam dr Klepackiego, przyjmuje na Małachowskiego, lekarz z Białegostoku, przyjeżdża co sobota do Łomży, kasuje 70zł za wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Przykro Nam, ale nie jesteśmy w stanie drukować biletów na miejscu w sklepiku Klubowym. Kasy fiskalne które drukują bilety imienne są połączone z serwerem na stadionie i tylko tam można nabyć bilet od razu.
W sklepiku trzeba się zapisać i na drugi dzień odebrać bilet. Jest jeszcze kilka dni do meczu, więc zapisując się jutro, bilet będzie do odebrania we środę.

Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest zakup karnetu upoważniający do wejścia na wszystkie mecze pierwszej (III liga) i drugiej IV ligowej drużyny ŁKS-u 1926.
Zachęcam wszystkich do skorzystania z tej opcji, ponieważ poza niedogodnościami spowodowanymi zakupem imiennych biletów, można oszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ w karnecie pojedyncze wejściówki wychodzą dużo taniej.
Chciałbym tak na marginesie dodać, że bilety imienne będą także obowiązywały na ligowy mecz z Warmią Grajewo, który odbędzie się 6 maja 2012r o godzinie 19.00.

Osoby które jednak wolą kupować wejściówki na każdy mecz z osobna, zachęcam do zakupu biletów w przedsprzedaży. Pozwoli to na uniknięcie kolejek przy kasach stadionu i za razem obejrzenia całego spotkania.

Bilety w przedsprzedaży będą ZAWSZE dostępne w sklepiku Klubowym na Starym Rynku od wtorku, w tygodniu w którym będzie rozgrywany mecz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Jak żyjecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

napisz matura12@spoko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

W sobotę na NFZ przyjmują dwa gabinety,o których ja wiem na ul.Wyszyńskiego, Wróblewski i Rudź.Do Wróblewskiego są kolejki póki co,ale z bolącym zębem przyjmie bez problemu,do Rudź pewnie wystarczy dzień wcześniej się zapisać przynajmniej mi się tak udało.Plus jest jeszcze jeden,że w tygodniu mają dość długo gabinety otwarte,nawet do 20-ej.Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

To 2x mi się nie chce chodzic :(

Kupię w kasie na miejscu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Nie prowokujcie facetów do zazrości to nie będzie im odbijało :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Sprzedam elektronicznego e-papierosa ego c,w,t nowy zestaw 200zł. Gwarancja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

Palę juz 3 miesiaca e papierosy i polecam je naprawde pomagają. są duzo tańcze i zdrowsze a pozatym mam na sprzedasz jeden nowy zestaw e-papierosa w okazyjnej cenie 200 zł moj tel 519370725

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

GŁOSOWANIE OD 2 DO 15 KWIETNIA, DAJCIE SZANSE MŁODYM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

sie robi ; ) :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Banaś pisze do Witek

w srode będę wiedziec ale moze ktos z szanownych formułowiczów był dzis na spotkaniu w 4+

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org