czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejna wpadka historyczna premiera Polski.

Witam...

Ja zamierzam się z kupnem w/w e-papierosa i moje pytanie do osób które miały do czynienia z modelami EGO. Który z tych papierosów jest lepszy, czy z atomizerem, czy z kartomizerem ? Który wybrać EGO-T czy EGO-W?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna wpadka historyczna premiera Polski.

ja posiadam EGO-T . Mam go już przeszło miesiąc. Jestem zadowolony raz dziennie napełniam i jest wszystko ok. Polecam. Miesięczny koszt płynów w moim przypadku to 45 zł. POLECAM E-PAPIEROSA. Wreszcie nie robię z gęby dupy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna wpadka historyczna premiera Polski.

BRAWO!!! grubo ponad 500 głosów na dzień i jesteśmy w I lidze szkółek. Pozycja 191 na teraz ...już niedaleko do pierwszej setki.

To będzie nasz WSPÓLNY SUKCES !!!

Robimy to dla obecnych i przyszłych piłkarzy ŁKS Łomża.

Jest NAS coraz WIĘCEJ!!!

Od środy w sklepiku ŁKS na St.Rynku dostępne będą ulotki, coraz więcej szkół i instytucji przyłącza się do akcji GLOSUJ na MŁKS ŁOMŻA

Na najbliższym. arcyważnym meczu ŁKS Łomża- Olimpia Zambrów, który odbędzie się w Wielką Sobotę o godz. 12, każdy uczestnik otrzyma ulotkę i będzie mógł się podzielić się informacjami dot. akcji z domownikami.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna wpadka historyczna premiera Polski.

ile na wstępną rozmowę można czekać?
papiery złożyłem na koniec lutego a jeszcze nie mogę mi rozmowy ustalić, tylko mówią żeby za 2, 3 tyg zadz bo nie mają terminów( mazowieckie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna wpadka historyczna premiera Polski.

Jeśli w szpitalu poradnia skórna jest czynna to pani doktor Przestrzelska jeśli
przyjmuje.Jest dobra! Na NFZ bez skierowania!





www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna wpadka historyczna premiera Polski.

maruda - masz rację - działamy w podziemiu i to od samego początku. Spotkania organizujemy w bezpieczny sposób.

Jako, że świeta idą to pora się umówić na jakieś ognisko nad rzeką albo chociaz piwko w knajpie (pewnie zimno bedzie). Kto chętny - pisac na gg albo na maila.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org