wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska, szkaradna kasta kolesi

Jak dla mnie faceci są egoistami winą obarczają kobiety bo tak im wygodniej a ta zazdrość to jakas paranoja brak zaufania ze strony panów .czasami to prowadzi do nieszczęścia a najczęściej pokrzywdzoną osobą jest kobieta taka zazdrość potrafi doprowadzić do nadużycia przemocy czasem kończy się śmiercią więc madlena póki możesz to zostaw go bo po ślubie na pewno nie będzie lepiej a gorzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska, szkaradna kasta kolesi

Jest wiele dobrych dziewczyn w tym miescie,dobrych w te ,klocki' ktore SUPER kreca lody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska, szkaradna kasta kolesi

Garbaty Anioł wiesz co że mój brat dla mnie nie istnieje z człego rodzeństwa i rodziny została mi mama ale jak mogę ciągle ją zadręczać tym,rodzeństwo po śmierci ojca się od nas odwróciło,mama cierpi po stracie męża i przykrości ze strony dzieci a jak jej doloże i swoje to tragedia,większość naszych kłutni słyszala bo on sam nawet mojej mamie się żali,już mu mowiłam że jak się nie zmieni to ślubu żadnego nie bedzie,MOI DRODZY ja nawet nie mam przyjaciół przez niego,żeby wiedział że teraz piszę z Wami to by była awantura że już gacha szukam,wykorzystuję każdą chwilę żeby pobyć sama i pomyśleć ale mam tyle problemów że czasem usiąde i płacze bo już nie daję rady...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska, szkaradna kasta kolesi

OjciecR. fakt tanią kiełbasę to psy jedzą ale temat jest o czym innym - czemu identyczne produkty w różnych sklepach mają tak kolosalną różnicę w cenach. Chociażby na przykładzie głupiej Hoop Coli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org