wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tego ślepiec nie wyniuchał

Siedzę na necie bo akurat mam czas dzisiaj na to.
Właśnie 2 dni temu kupiłem a dziś zobaczyłem ten sam produkt w cenie o 50% niższej.Te sklepy dzieli ulica,dość szeroka ulica ale przepaść naprawdę ogromna.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

robciu

już patrzam

cze cichy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

ja to już bym nie przyszedł do Ciebie na strzyżenie , o nieeee :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał



http://www.youtube.com/watch?v=nqNJiwv-m34

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

na twoim miejscu zrobilabym to samo zeby nie siedziec w domu ja tez czasami mam dosc ale no niestety mam mala coreczke 1.5roczna sliczna wikusia i jestem bez pracy a wydanie na nianie i praca za 900zl miesiecznie a dla niani 5zl za godzine nie wyrobilabym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Madlena

z tego co piszesz wygląda na to że nie masz innego wyjścia, dziewczyno ratuj się puki czas,

Ja nie mogę zrozumieć że ktoś decyduje się na związek z chorym człowiekiem, ( Omanio napisałem człowiekiem bo nie tylko tacy są faceci znam tez kobiety zachowujące się podobnie choć ma to inny wymiar ) mając nadzieje że dzieci albo czas coś zmienią, w/g mnie złudna nadzieja. Zachowania takie raczej nabierają na sile i czasami tragicznie się kończą.



Przeanalizuj swój sposób bycia jeśli nie dostrzeżesz nic niepokojącego, zostaje Ci wtedy tylko rozmowa z partnerem, prowadzona w sposób bardzo delikatny w której stanowczo postawić swoje warunki.

Żadnych ustępstw , inaczej nie ma to żadnego sensu .

Trudna decyzja przed Tobą i bardzo ważna w Twoim życiu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

robciu

kto wie, może spodobało by ci się :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

to fajno obelikxsimie :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

a nie lepsze 2,0 ?? Ja mam w swojej atrze (kombi) 2,0 isuzu i kopa ma dobrego, silniczek wymiata, 220 tys. i żadnych awarii silnika. Trochę jedynie bierze olej, ale mieści się w normach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Na Sikorskiego komis. Chyba 120 zł za dobę, ale mogę się mylić, lepiej się zapytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

wejdz na forum volkswagena passata tam sie dowiesz


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

zna ktoś może osobę, która nie pracuje w salonie, ale na fryzjerstwie zna się i nie za 150 a taniej rozjaśni włosy? wiecie, sporo jest kobietek, które zajmują się "domowym" fryzjerstwem, a są dobre w tym co robią, sama chodzę do takiej ale nie znajdzie czasu przez najbliższe dwa tygodnie, więc może możecie polecić mi kogoś, kto tego nie zbabra, a jednak dużo nie weźmie?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi - Katarzyna :)
ps.zeby nie było że podszywam się pod kogoś- korzystam z męża konta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Nic nowego nie odkryłaś takie rzeczy są z z nami od początku ludzkości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

a ja uczyłam sie u Kamińskiego i jestem z nauk bardzo zadowolona.Egzamin zdany pozytywnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Czy ktoś pracował na myjni, jak długo i jak wrażenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Jeśli masz taki problem powinnaś to załatwić z nimi i im powiedzieć że nie jesteś zadowolona z usług. A nie "ostrzegać" na forum. Jednemu mogą nie pasować a drugiemu wręcz przeciwnie.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

np. włoskie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

amoże to samochód taki zlom co się psuje cały czas he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

Hehe wiesz co?! Złego słowa nie moge powiedziec na chłopakow bo sa do bólu uczciwi i nie leca w kulki. Tak,jestem ich znajomym i znam ich nie od dzis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tego ślepiec nie wyniuchał

A no są :)
A najgorsi są ci którzy mówią coś innego a robią coś innego.

Tylko że od czasu do czasu to się wydaje.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org