wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

Madlena nie martw się, jak znajdzie sobie kochankę to mu przejdzie:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

Zamomnialam sie wymienic dowod osobisty,minelo juz 2 miesace czy moge miec jakies problemy z wymiana?Prosze o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

jw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

Madlena, pamiętaj, że nie jesteś niczyją własnością. Jeżeli obojgu wam zależy na związku to idźcie razem do psychologa. kiedy ktoś obcy powie mu, że postępuje niewłaściwie, może zastanowi się zanim znów zacznie Cię obwąchiwać i grzebać w telefonie. Szczerze to nie wiem jak mogłaś się na to zgodzić, co za denne praktyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

olej go i szukaj drugiego faceta, przynajmniej się utwierdzi w przekonaniu, że miał rację i rozejdziecie się bez żalu,

gorzej będzie miała ta kolejna jego, no ale co wytłumaczysz mu? przecież jak ma zawsze rację to nic nie wytłumaczysz, to logiczne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

Zostaw baran w spokoju papierek mu jest potrzebny tylko po to że poczuć się że Ciebie ma na własność .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

no, w sklepie nie możesz sprzedawać, no bo w sumie jak udowodnisz że jesteś tym kim jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

Bardzo zabawne... Jak nie masz nic do powiedzenia w sprawie, to nie komentuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

tylko dysko polo,jest za---biste moj chlopak slucha tego caly czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

wtf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

zajebiscie nieprzyjemny zabieg a na dodatek okres rekonwalescencji pozabiegu koszmar




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klempy prymitywna umysłowość i wrażliwość

Ja właśnie się zastanawiam nad poddaniem się takiemu zabiegowi ( Nos połamał mi się około 3 lat temu ) ale dopóki mogę swobodnie przez nos oddychać to raczej sobie odpuszczę. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org