wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czopusie, co tam u kolegi Kaczyńskiego TW SB \"Ryszard\" ?Przyjaciel Kaczyńskiego zarabiał lepiej niż prezydent. Kujda dostanie gigantyczną odprawę

odradzam, można za 650 zł znaleźć, google i telefon się kłaniają, w innej szkole będziesz miał instruktora który będzie wytykał ci błędy i generalnie czegoś nauczy, a u Kaminskiego masz motocykl i śmigaj po placu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopusie, co tam u kolegi Kaczyńskiego TW SB \\\"Ryszard\\\" ?Przyjaciel Kaczyńskiego zarabiał lepiej niż prezydent. Kujda dostanie gigantyczną odprawę

Ehhhh ta nasza Omanija :):)
Pojawia się i znika, mam na jej punkcie bzika :):)
Idem nieutulony w żalu .
Ale nie zostawiam was na wcale , jeszcze tu wrócę za jakis czas:):):)

Tak że, nie cieszcie sie ci którzy macie na mnie oko :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopusie, co tam u kolegi Kaczyńskiego TW SB \\\"Ryszard\\\" ?Przyjaciel Kaczyńskiego zarabiał lepiej niż prezydent. Kujda dostanie gigantyczną odprawę

to juz nas niestac na lekarza w szpitalu musimy chodzic do weterynarza szok,co jest z Polskim systemem ubezpieczen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopusie, co tam u kolegi Kaczyńskiego TW SB \\\"Ryszard\\\" ?Przyjaciel Kaczyńskiego zarabiał lepiej niż prezydent. Kujda dostanie gigantyczną odprawę

wpm czy Ty w ogóle zrozumiałaś pytanie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopusie, co tam u kolegi Kaczyńskiego TW SB \\\"Ryszard\\\" ?Przyjaciel Kaczyńskiego zarabiał lepiej niż prezydent. Kujda dostanie gigantyczną odprawę

nie.dotyczy, bój się Boga!

Polska od 5 lat Polska ma normalnego, zdrowego na umyśle Premiera z którego możemy być dumni.
Pomyśl co by było gdyby Polską rządzili nadal ludzie pokroju kaczyńskich, Leppera, Beger i Hojarskiej....

Moja koleżanka, przed ostatnimi wyborami chciała się powiesić ze strachu bo bała się, że wybory może wygrać PiS. Do dziś ma koszmary gdy wspomina czasy reżimu z lat 2006-2007...



Na szczęście koszmar się nie powtórzył i jest duża szansa, że nigdy nie wróci.
Bo Polacy wiedzą co dla nich najlepsze...





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org