piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS doprowadzi do WYPIERPOL

madano
firma która montowała u mnie pompę ciepła powietrze-woda zubadan czyli taką która grzeje i dom i wodę użytkową ma zamontowanych tych pc sporo. O takich jak ty piszesz czyli na bazie klimatyzatora powietrze-powietrze montuja napewno więcej niż 100szt w roku :)
Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo powietrze- powietrze to taka namiastka pomp ciepła które grzeją i domy i wodę jednocześnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS doprowadzi do WYPIERPOL

Aro ta pompa którą ja mam nie bierze ciepła z ziemi... byli u mnie ostatnio chłopaki na konserwacji i wspominali że mają być jakieś preferencyjne kredyty na pc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS doprowadzi do WYPIERPOL

Każda inicjatywa mająca na celu obniżkę cen paliw jest potrzebna i kto wie czy najniższe ceny paliwa w naszym regionie w Polsce nie są efektem takich protestów, więc chyba warto nasilić działania w tym kierunku, jak to mówią, "kupą mości panowie kupą, w kupie siła".





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS doprowadzi do WYPIERPOL

http://am6.com.pl/

Jedyne sesne forum z necie, na ktorym cos sie dzieje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS doprowadzi do WYPIERPOL

fryko - decydując sie na zamieszkanie w centrum miasta , teraz czy kiedyś trzeba brac pod uwagę że cicho nie bedzie , a jak ktoś chce ciszy to zapraszam na wies!!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS doprowadzi do WYPIERPOL

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS doprowadzi do WYPIERPOL

To co dzieje się w tej przychodni to jakaś masakra. Ciasno, duszno i śmierdząco. Nie ma nawet okien aby przewietrzyć.
Jak można zabrać kilka specjalistycznych poradni ze szpitala i przenieść do takiego KURNIKA!!!!!!!!!
Byłam świadkiem jak starszy Pan poczuł sie słabo, nie dziwne bo ja też myślałam że sie uduszę. Kobieta musiała wyprowadzić go na zewnątrz żeby zaczerpnął świezego powietrza.
Atmosfera tragiczna, szef tej przychodni to chyba taaki stary dziad, tylko chodzi i ochrzania pielęgniarki, podobno też im nie płaci.

Co za czasy.........
Jak można pozwolić aby w takim miejscu przyjmować ludzi chorych, kto na to wyraził zgodę.
Czy mozna to gdzieś zgłosić, komuś sie poskarzyć? W szpitalu było dużo lepiej, chociał okna były.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org