piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

omania wszystkie chwyty dozwolone:)

oj to opali się w kratkę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

madziara

tak też myślał zezuś





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

to uchylasz się od głosowania czy głosujesz na siebie?;-D
bo się pogubiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

Pamietajcie ze wszystkie dyskonty to zaglada rynku Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

fryko - nie chodzi mi o dosłowne budowanie komuś czegoś pod nosem, napisałem tak w odpowiedzi na argument poprzednika o mieszkaniu przy barze. Dążę do tego, aby decyzję o otwarciu czy wybudowaniu czegokolwiek decydował wolny rynek i przepisy stanowione przez państwo/samorząd, ale wolne od wpływu instytucji reprezentujące jakieś idee. Moim zdaniem zaangażowanie i wpływ duchownych na sprawy bądź co bądź świeckie stwarza jakąś dziwną, patologiczną sytuację niespotykaną w żadnym cywilizowanym mieście, nie cofajmy się do średniowiecza. Pewnie że dwa nowe bary nie zamienią starówki w tętniącą życiem dzielnicę, ale też nie zamienią jej w melinę, poza tym od czegoś trzeba zacząć, bo kilka badziewiaków i salonów z telefonami, a nawet Fara turystów i spacerowiczów jakoś specjalnie nie przyciąga.
Dobrze mówi santero tu nie chodzi o te bary ale o niezależność, o przetarcie oczu pewnej grupie, która myśli, że ma nieograniczoną władzę.
Swoją drogą gadanina o rozpijaniu i niszczeniu społeczeństwa alkoholem nieodparcie zalatuje straszną hipokryzją, nie wierzę że księża nie piją i w dodatku tak nisko cenią swoje łomżyńskie owieczki, które otrzymując szansę wyboru: chlać czy się modlić, wybiorą pierwszą opcję, bo w taki sposób widzę - sprawa jest stawiana przez biskupa naszego przenajwiększego.
Może faktycznie należy się odizolować od całego świata, zbudować samowystarczalne getto, usunąć z niego wszelkie pokusy; pijaków, przestępców i wariatów wywieźć, odciąć tv i internet spalić biblioteki, pozostawić przykazania i wszyscy będą szczęśliwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

Oczywiście że tak. Więcej odwagi i wiary w siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

Araucany można hodować na podwórzu, w ogrodzie lub na zamkniętym wybiegu. Kury te wyróżniają się łagodną naturą, szybko oswajają się. Są żywe, pełne temperamentu, potrzebują dość dużo przestrzeni. Araucany znane są ze znoszenia jaj w różnych kolorach – zielonych, niebieskich, turkusowych, różowych i innych. Z tego powodu w USA i Wielkiej Brytanii nazywa się je żartobliwie "nioskami wielkanocnymi". Jaja tych kur uchodzą też za wyjątkowo zdrowe z powodu niskiego poziomu cholesterolu. Niestety, najnowsze badania wykazały, że jaja nie mają wpływu na poziom cholesterolu u człowieka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

a to sie ciesze ze sie nie dalem nabrać bo opowiadala ze tak koszta poszły w gore ze ma cały system grzęd na wolframowych zwojach itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

w tv powinni zakazać puszczania fast& furious hehe. czym się chwalić chcecie spojlerkiem? Na prawdziwy tunning trzeba kupę kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

a kto pobiera energię???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

No cóz mi pozostało??
Dołozyć swoje 3 grosze ale w trochę innym stylu:)):)

http://www.youtube.com/watch?v=0aRwrJBcD7w&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki

ktoś tam coś tam mnie wywoływał na forum ???
czy mi się jedynie przeoczyło coś ciekawego ????




zmęczony jestem :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org