piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piękna karta z historii : Jak Polacy ratowali Żydów...

same spozywczaki niedlugo w tej lomzy będa i zero firm i bedziemy pracowac po biedronkach ,lidlach, tesco a potem im spowrotem kasę oddawać za jedzenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna karta z historii : Jak Polacy ratowali Żydów...

ja stawiam na cichociemnego;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna karta z historii : Jak Polacy ratowali Żydów...

różczka uwazasz sie za lepszego ? czy gryzie cie ze komuś sie powiodlo lub zostal doceniony? masz w gebie jezyk? mozg w czaszcze rece przypiete do kadlubka a nogi do dupy?? jak tak to znaczy ze jestes zdrowy a skoro jestes zdrowy i uwazasz sie za lepszeog idz do szefa firmy i powiedz w oczy ze bylbys lepszy na tym stanowisku ... :) sprawa jest prosta jak kawal stali wystarczy odwaga lub zwykla chec do pracy ... gdybys sie starał i ci zalezlo na robocie chodzil bys do szefa pytal sie czy tak czy to czy cos jeszcze bo akurat nie masz co robic ... ale nieeee zrobilem co mi kazano nie mam co robic to postoje sobie pogadam poszperam w telefonie powypisuje smsy do ludzi pojde za rog na szluga ..... nie mam racji różczka ??!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org