piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Ha!Ha!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Madano

p... glupoty ,,... urządzenie z grzałkami na karterze sprężarki i na tacy ociekowej skraplacza przechodzi w stan odszraniania 2 a nawet 3 razy rzadziej niż bez tych grzałek.. "
Jeśli jesteś fachowcem to już Ci odpowiadam:
- grzałka na sprężarce niema nic wspólnego do czasu odszraniania urządzenia
- grzałka na tacy ociekowej też nie ma nic wspólnego do odszraniania
a dlaczego widocznie nie jesteś fachowcem tylko zwykłym monterem urządzeń klimatyzacyjnych i nic więcej.

Po 1.
W dobrych urządzeniach inwerterowych nie ma potrzeby stosowania grzałek na sprężarce ponieważ na uzwojenie stojana w temp. poniżej 5 C zostaje podane niskie napięcie które nie jest w stanie ruszyć sprężarki ale załatwia sprawę podgrzania oleju jest to rozwiązanie które pobiera dużo mniej prądu niż grzałka - napisałem najprościej jak się da :) ( pewnie o tym nie wiedziałeś )

Po 2.
Grzałka na tacy ociekowej załatwia sprawę gromadzącego się lodu żeby nie doszło do uszkodzenia wentylatora jednostki zewnętrznej i szybszego odprowadzenia się wody. I niema co czarować że jest to 40W bo taka grzałką to napewno nie załatwisz tacy ociekowej w najmniejszym urządzeniu a im urządzeni wieksze tym wieksza grzałka :)

Po3.
Czas i ilość odszraniania zależy od warunków pracy urządzenia wewnętrznego jak i zewnętrznego. ( pewnie tez o tym nie wiedziałeś )
A maksymalny czas pracy grzania jest odgórnie zaprogramowany w urządzeniu.

I taki z Ciebie fachowiec. Tym samym rozmowę z takim fachowcem uważam za zakończona. Proponuje się troszeczkę douczyć i do roboty.

Ciekawe co na to nasz _maly_ :)

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

dajcie spokój, zwyczajnie na rynku można kupić świeże jajka od normalnych kobiet które tam z brzega stoją a ta babcia to ściema jakich mało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

A może cos wiecej napisz, widzialem dzis ogloszenie i tez zastanawiam sie nad praca u nich. Narazie pracuje ale mam zamiar zmienic. Warto?

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

no to mieszamy


http://www.youtube.com/watch?v=Zt1AxMJdDac





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

No ale na Farnej setki do obiadu nie wypijesz. Lepiej podejść troszkę dalej i zjeść w caritasie.( no i taniej) bo miasto niezle dotuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

która to już biedronka?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

polonez to sprawdzona firma, nie stresuj się. Przyjdzie po około 6ciu tygodniach. Mi ostatnio przywoził ktoś z Białegostoku, więc chyba nie ma reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Biedronka na 100% tak stacja paliw na 100% nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

normalnie, zs odpoczywa ....... od NAS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

a co,już tęsknicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Podobno z Czarnąsukączarną w jednej celi siedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

A ja to sobie sam robię zielone :)
Maczam w zielonej farbie i już :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

nie chodzi juz o to ile barów itp idzie oto ,że miejscowy purpurat w sposób bezpardownowy dyktuje co ma być w mieście a co nie. Do tej proy robili to w miarę duskretnie a teraz wściekłośc przesłoniła biskupowi Bronakowskiemu umiar i nawet wojewodzie powiedział co ma robić.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

aaasssTy to zapewne albo z rodziny tego pana dyrektora albo wierny jego lizodup i konfident bo innej opcji nie widze. najlepiej jak każdy się przekona sam na własnej skórze. ja wiem jedno napewno, że z niewolnika nie ma pracownika i jaka płaca taka praca. myślę że gdyby szanowali by ludzi i doceniali ich umiejętności to nikt by ich bezpodstawnie nie oczerniał. wracając do tematu pana dyrektora to jest ważne stanowisko bo reprezentuje on tą firme także na zewnątrz i uwierzcie mi że dobrego wrażenia i szału to on nie robi. a to że ktoś pisze na forum o tym to jest nasza chora polska rzeczywistość. pracy nie ma i każdy zaciska zęby i pięści bo żyć za coś trzeba. jak człowiek się stara i ma umiejętności to chyba lepiej go zachęcić i zatrzymać niż co miesiąc brać nowego i w kółko to samo. a nie można być dyrektorem i człowiekiem??jedno musi wykluczać drugie? firma UNIGLASS pracuje sobie na taką samą renomę w Łomży jak Wiomar. wynagrodzenie powinno być odbiciem umiejętności i chęci pracownika a nie zasług w oczach pana dyrektora który nawet nie zna kultury i mądrościa też nie grzeszy. cieszę się że wątek się rozwinął bo na tym mi zależało... nie chciałem nikogo obrazić tylko przedstawić sytuację ludziom którzy wybierają się tam do pracy. AAASSS według Ciebie zarobki rzędu 1200-1500 zł za 190- 200 godzin w tym soboty na noc czy też niedziele a także nadgodziny to uczciwe wynagrodzenie? nie w czasach gdy litr benzyny na stacji kosztuje 6 zł cwaniaku... są firmy które ich pracownicy ciągle chwalą i żyją w przyjaznych stosunkach z przełożonymi co jak wiadomo ma swoje odbicie na zyskach firmy. pracując w przymusie i za marne grosze pracownik nie przykłada się do tego co robi i myślami jest gdzieś zupełnie indziej co przekłada się na jego wyniki. PRAWDA BOLI a o takich sprawach trzeba mówić bo w tym kraju będzie coraz gorzej....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Potwierdzam - spokojnie poczekaj jeszcze. Mi ostatnio paczka szła zdaje się ponad 6 tygodni, no ale dotarła. Troszkę cierpliwości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

AAASSS i widzę że wogóle nie masz pojęcia o czym piszesz. SMS? na szluga za rogiem? w tej firmie na jednego pracownika przypada jedna kamera. poza kiblem wszędzie oko wielkiego brata patrzy więc nie wypowiadaj się jak nie znasz sytuacji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

zezul wychlał 4 browary i leży usmarkany na podłodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Czy są w Łomży ludzie strzelający z łuków sportowo,bądź rekreacyjnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

obecność obowiązkowa!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

robciu - pod czerwonym borem siedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Ja natomiast nie polecam Cwaliny, bo wydasz masakrycznie duzo kasy na rozne pierdoly i bedziesz jezdzic jeszcze kilkanascie razy do białego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

:Indar - to fakt, ceny bisokowych łuków są rzeczywiście bezkonkurencyjne (nie mówimy tutaj oczywiście o zabawkach typu "allegroshit"). ;)
A swój łuczek odkurzaj, odkurzaj. Tym bardziej, że ostatnio zaczyna się tworzyć w Łomży coraz silniejsza grupa łuczników i coraz częściej regularnie strzelamy. Poza tym to już na chwilę obecną zaczynamy kompletować mini warsztat łuczniczy z którego nie będzie problemu skorzystać w razie potrzeby. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Dran, samo poczytanie to jeszcze "mały Pikuś". Uwierz mi na słowo.
Tego trzeba po prostu spróbować. Uprzedzam (jak minister zdrowia na paczkach papierosów), że spróbowanie grozi widmem wciągnięcia się w temat na amen. ;) :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

Dran, a i owszem, są jak najbardziej. Nie trzeba nawet daleko szukać bo cały zeszły weekend przesiedzieliśmy sobie grupą łuczników w terenie leśnym nad Narwią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naukowiec poniesie konsekwencje za mówienie prawdy o rodzinie? Stań w obronie prof. Ewy Budzyńskiej

właśnie tego słuchałem :) meg ... :):)

dzięki i nawzajem :)

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org