środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

sebo jedna prośba do ciebie : a mianowicie jak przyjdzie do ciebie ta wiadomość e-mailem to prześlij to tym osobom które chciały ok ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

Wiecie o tym, żę rolnicy nie ponoszą kary za jazdę na oleju opałowym. Zgadzam się z nimi, bo wiem jak jest na wsi że nie chcą płacić ale jak państwo decyduje się, aby rolnicy jeździli na opałówce to niech również pozwolą jeździć innym ludziom czyż nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

Kobieta jest istną sexbombą! Bo jej piersi rocznie wyzwalają tyle energii, co 150 lasek trotylu.
Wyjaśnienie niżej.



I kto tu powiedział, że jest to słaba płeć. Panowie uważać, obchodzić się ostrożnie.

Pozdrowienia.

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

Gdzie to wyczytałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

Alllinka- jeśli się on przestraszy, to zmień młokosa na bardziej odważnego (w czynach , a nie w gębie) :-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

ta nie płacą:P hihii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pawlak: Polska nie odczuje skutków amerykańskiego kryzysu

Re: Angel

Witam!
Nie wiem skąd wziąłeś informacje o barażach,ale grup jest 7. Z każdej wychodzą po 2 druzyny co daje 14 ekip. Do tego dochodzą gospodarze Austria i Szwajcaria, wiec jest juz koncowa 16. Pytasz a gdzie baraze??? Odpowiadam NIE MA ŻADNYCH BARAŻY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org