środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

ja mam ta nute nawet fajna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

heh..aporpos tego filmika z torunskiego serwera : cygan, kolega na szerokiej albo melanzuje, albo ulotki rozdaje, a syna w seminarium ma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

Labala mam pytanko kogo syn jest w senatorium ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

no syn tego kolesia, co w filmiku przez Kilera wyslanym, okazuje namietnie uznanie dla torunskiej strazy i miejskiej i poszanowanie swojej cudownej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

No 3 złote za godzine :P hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

JEŚLI PRZEZ TE BŁĘDY PTUSIU NIE MOŻ E ZAMIESCIĆ CHOCIAZ NIEKTÓRYCH WPISÓW TO WIELKIE DZIEKI ADMINOM!!!!
________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

...Podobno wygryal mu wnetrzności...Niedawno przy ulicy Polowej (za Radmarem) wściekły pies ( najprawdopodobniej Pitt bull) pogryzł małego....
CHŁOPIE (WOJTI...) TO JAK BYŁEŚ TAM CZY CIĘ NIE BYŁO WYGRYZŁ MU TE FLAKI CZY NIE BO SKORO TAM BYŁEŚ TO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ CZY TAK CZY NIE. A PO ZA TYM CHYBA WIESZ JAK WYGLĄDA PITT BULL. I SKĄD WNIOSEK ZE BYŁ WŚCIEKŁY I Z KIM POJECHAŁA WŁAŚCICIELKA DO WETERYNARZ Z FLAKAMI.???????????????????????????
WIDZĘ ŻE POJAWIŁEŚ SIE I W CIĄGU DNIA WSTAWIASZ POST ZA POSTEM I TAK DO KONCA POROSTU ROBISZ LUDZI W WAŁA ROZSIEWAJĄC PLOTY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

Kazdy pies powinien miec wszczepiony lub wytatuowany na tyłku kod kreskowy ,w którym by była cała jego historia,skad ,dokad i do kogo nalezy.Siedzisz sobie w okienku ,a tu widzisz takiego bydlaka 60 kg za oknem co sie łakomym kaskiem na twoje kołpaczki przyglada.Własciciela niet.Pocichutku wyjmujesz swego supersprzeta marki nokia przykładasz do ucha i szeptem powiadamiasz pana od takich piesków.Pan przyjezdza ,pieska na drut,do samochodu ,czyta kodzik i teraz on pocichutku wyciaga swego sprzeciora i dzwoni do superkarka zeby zabrał swego pitbula,lub do tej mało sympatycznej sasiadki spod czwórki co sie na ciebie wczoraj wydarła ze jej spalinami trujesz pod oknem.Jako ze akcja wykonana,przez pana od bezpanskich piesków nalezy sie 150 zeta (50 dych dla goscia,100 na rzecz schroniska dla zwierzat),jak za drogo,to 50 zeta za fatyge dla hycla,a piesek jak rasowy to na aukcje,jak kundelek to do uspienia.Pól roku i nie ma bezpanskich psów i kotów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

ta chyba odkurz w któras dziurke w nosie poszedł,musiał byc dobry towar....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

mróz jak h...j,autka nie palą,a ja w ciepłym warsztaciku jestem sobie ......mały mis ,mały mis znam sie z wami nie od dzis.......,a tak powaznie to co dla innych jest udreka dla jeszcze innych jest błogosławienstwem i mozliwoscia zarobku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

uau ptysiu moge autograf ? moge cie dotknąć :O



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

Jak to co?

Napady, gwałty, rabunki… Sielanka jednym słowem. :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

Jeżeli chodzi Tobie o Radziecką, to w dalszym ciągu tak się nazywa (róg Woziwodzkiej i Starego Rynku).

Wyjaśnienie dotyczące Gwardii Ludowej poniżej meldunek z legitymacji ubezpieczeniowej data widoczna.



Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

Pewnie za serwer robi Atari albo ZX spectrum. Zamiast ciągle kasować posty forumowiczów, adminy zajimjcie sie pisaniem dobrych zapytań!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

A jednak coś Was cieszy :D A myslałam,że już zagościła w co niektórych "polskamentalność",że Polak to tylko narzeka :P

Weśta bereta i palnijta sie w łeb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

ja też poproszę dany2004@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

no kazdy madry a robic nie ma komu w tym problem ze wojti niech idzie tam i zapierdala np. teraz to szukaja bezdomnych i wszystkich ludzi ktorzy siedza w tym mrozie, tak to jest jak sie telewizji nie oglada, i co z tego ze kawe pij?? od kiedy to jest ze kazy pic nie mozna w pracy....bez komentarza...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

no kazdy madry a robic nie ma komu w tym problem ze wojti niech idzie tam i zapierdala np. teraz to szukaja bezdomnych i wszystkich ludzi ktorzy siedza w tym mrozie, tak to jest jak sie telewizji nie oglada, i co z tego ze kawe pij?? od kiedy to jest ze kazy pic nie mozna w pracy....bez komentarza...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org