czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzykowe cegiełki...

nie chodzi mi o to ze zalozyles ten temat bo moze ktos tez bedzie zainteresowany roznocsszeniem ulotek tylko nire rozumiesz ze tyle tematow zalozyles ze szok i nie ktore sa nie potrzebne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

to je wywal jak uwarzasz że są niepotzrebne ok ?
'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

bartek co ci to przeszkadza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

a gdzie to jest:




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

P.S : To nie Konstytucja 3-go Maja tylko ulica Małachowskiego...


to jest skrzyżowanie na Ulicy Spokojnej ^



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

no i burdel sie zrobił z tego forum

Apropo admin to jakiś rąbnięty jest za przeproszeniem , tutaj kazdy sobie robi co chce , a do mojej sygnaturki ś.p z herbem Łomży dosadził się

p.s : coś forum sie psuje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

a gdzie to jest ?



Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

slyszalem ze bedzie tam mozna wypozyczac skutery sniezne na iles zcasu nie wiem godzina i iles to tam bedzie kosztowac wszystko sie zobaczy co i jak a/Rybno jest jak sie jedzie na stara lomza tyle ze dalej z 15 km od lomzy chyba no moze mniej jak sie na sieniem jedzie;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

slyszalem ze bedzie tam mozna wypozyczac skutery sniezne na iles zcasu nie wiem godzina i iles to tam bedzie kosztowac wszystko sie zobaczy co i jak a/Rybno jest jak sie jedzie na stara lomza tyle ze dalej z 15 km od lomzy chyba no moze mniej jak sie na sieniem jedzie;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Po co sie kazdego czepiacie.Niech pisza to co chca.Z tego co czytam to malo jest dobrych tematow.Nawet ptysiu nieraz pisze z sensem.

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

tak KiLeR to ul.Sikorskiego, a ta twoja fotka to rondo przy ul.Zjazd

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Witam!
Ja tez ostatnio wybralem sie z kolega posmigac troche na deseczkach. Jestem strasznie zawiedziony:/. Fakt, trasa jest kiepsko przygotowana - ze wzgledu na brak armatek, a wyciag zeczywiscie jest kiepski i za drogi (moim zdaniem kosmicznie drogi). Generalnie gorka nie jest najgorsza, ale zdecydowanie jest za malo sniegu zeby mozna bylo tam poszalec:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Niestety myśliwi mogą strzelać do bezpańskich psów (bez kagańca i właściciela) tylko kilkaset metrów od terenów zabudowanych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Czasami podczas zapisywania postu w wątku wyświetla się taka informacja:
---
ERROR: canceling statement due to statement timeout
UPDATE ogolne SET modifystamp = 1138210941 WHERE thread = 49179
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/html/4lomza/forum/include/post_functions.php:385) in /var/html/4lomza/forum/post.php on line 198

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/html/4lomza/forum/include/post_functions.php:385) in /var/html/4lomza/forum/post.php on line 231



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

A to było?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Tyleż samo błędów co w twojej wypowiedzi:

Błedy ?? To mało powiedziane czasami ta strona to nie 45lomza tylko jakiś niewiem co bur*** !! nie chce sieczasami wogule włączyć a jak siewączy to bledów od ... i ciut ciut !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Gosia, teraz jajko jest mądrzejsze od kury.
Dalszy ciąg tematu link poniżej:

http://facet.interia.pl/news?inf=703423

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Maćku, a u Ciebie to miejsce gdzie uczyłem się jeździć na rowerku marki Bolek, a połowa osiedla chodziła latem z ręcznikami i kocami się opalać.

(na rowerku startowałem od widocznych na zdjęciu ław do ładowania amunicji bo od ziemi nie potrafiłem się odepchnąć)

Dookoła były pola i jednostka wojskowa.

To jest strzelnica. :D

Przy okazji, gdzie stała ta wieżyczka miejskich wodociągów?

Z tej samej mapki co powyżej załączam kolejny skan i pytanie:
gdzie to jest?
i podchwytliwe pytanie:
jak teraz nazywa się ta ulica?


Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

A ja się cieszę, że jadę na nartki , tralala!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

PTYSIU!!! Ty barani łbie! Wyrzuć ten swój komputerek przez okno, to zaoszczędzisz nam wszystkim nerwowych momentów. Proszę Cię tylko o jedno: ZNIKNIJ Z TEGO FORUM!!! NA ZAWSZE!!! Bo jak nie to naślemy na Ciebie Chucka Norrisa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

sory,ale pierwsze 5 postów wygląda jak rozmowa idiotów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

sorry za taką dużą fotkę

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Niech Chuck Norris przyłoży ptysiowi i temu wojtiemu kopniaka z półobrotu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

ja poprosze :)sthich@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

A nie wiesz w jakich godzinach kursuje radio taxi?? Bo najbardziej to interesowałoby mnie kursowanie w godzinach rannych na trasie do zatrudniaka!? Jeżdżą dziwnie i nie zatrzymują się na postojach. Codziennie chodzę na różne postoje, na którym wcześniej wieczorem zaobserwowałem jakąś taxi, a tu jak na złość rano ich nie ma. Bardzo to dla mnie dziwne i niepojęte jest, hmmm. Moc tych ludzi jeździ, a normalnie brak jakiegokolwiek oznakowanego rozkładu. Pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

A niechże se chłopak poćwiczy poruszanie sie po forum...:D

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Jeśli rozdajesz rozkłady to ja też z chęcią bym takie coś poprosiła. magdamail@go2.pl THX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

adaszlomzy@interia.pl :) z 25 przystanku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Suwałki stac na czipowanie ?? ALE ŁOMZY NIE STAC?????????????Jesli nie to wprowadzilabym "psi" obowiązek czipowania psów i wtedy taki "pan" nie wyparlby się swojej "wlasnosci' - a zwłaszcza na wsi!!!!!!!!!!!!!!Wtedy nie byłoby odstrzałow ,wywożenia psow na ulice łomzy i porzucanie ,ponadto następny "psi" obowiązek - chcesz miec psa??? TO Z URZEDU MIEJSKIEGO PRZYJDA I SPRAWDZA CZY CIEBIE STAC NA PSA!!!!!!!!! TAK JAK W SZWECJI!!!!!!!!!!! może się powtarzam ale mam to gdzieś ,takie drastyczne rozwiazanie napewno dałoby efekty. Dosyć'wolnośc tomku w swoim domku"---------------masz psa to zapewnij jemu schronienie i jedzenie a jak nie TO SAM PILNUJ I SZCZEKAJ!!!!!!!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

je tez bym poprosil ziomek22@wp.pl z gory dziekuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Admin... ciekawe czy ktos taki tu wogole jest :P

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

dssddf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Wojti1000 wiedziałem ze nie wyślesz :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Hehehe, ta strona mnie rozbawiła :)

Zwłaszcza to zdjęcie, na którym można zobaczyć ... hmm, chyba atak, ale nie jestem pewien (na atak wskazuje to, że na następnych zdjęciach jest jakaś kotłowanina). W tle widać osoby, które są chyba szkolone (no chyba, że to one szkolą)

http://js1012.strzelec.org/galeria/zd_1.php?zm=4&z=7&ver=1

Ostatnia uwaga, co robi i czego uczy dzieci chłopak z atrapą pistoletu?

http://js1012.strzelec.org/galeria/zd_1.php?zm=10&z=7&ver=1

Ogólnie idea spędzania pożytecznie czasu jest fajna i godna polecenia.

PS: gdzie na zdjęciu stoi "wiecie kto" z bawełny (bo to jego chyba jest przedział wiekowy) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

lepiej do takiej sexbomby sie nie dobierać bo może wybuchnąć ;-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Też się nie macie czym podniecać kotletem na studniówce, drętwą atmosferą. Byscie zachwycili się Mayday'em czy inna imprezką, macie temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

To pierwsza fotka to na Szosy Zambrowskiej, a ta druga to ul.Polowa koło Katolika.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

:D mowilem ze latwe hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Studniówki powinny zastać zlikwidowane na rzecz Balów Maturalnych, kiedy jest już po wszystkim, na luzie i bez zobowiązań.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

w telewisji to mówili jakis tam minister tak mówił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

loko do mnie to było ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Witaj Łucjo!
Kiedyś chodziłam do takiego jednego ale się popsuł. Od 2 m-cy nie latam nigdzie a dlaczego zdradzę za jakiś czas. No może powiem tylko, że niedługo będzie w Łomży super butik z odzieżą używaną. I nie będzie to taki zwykły sklep tylko Second Hand z niepowtarzalnym klimatem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

No i prawda wyszła na jaw! Ann2 nie chciała poznać Waszej opinii na temat ciucholandów tylko wybadać rynek, na który zamierza wejść...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

nie chce mi sie w to wierzyc, nawet jak tak jest to co wiesz ile kasy na pompy pojdzie z powodu tej opalowki sama regeneracja kosztuje ok.400zl a moza ponad 1400zl wiesz nie wiem zreszta chyba kazdy sie z takim czyms, ze takie szybki sa i tam widac paliwo to maluja na zielono zeby przypominalo rope a nie olej opalowy(kolor rozowy)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

No i nie mamy szczęścia do mistrzostw naszego kontynentu. Tak jak w Finałach Mistrzostw Świata trafiliśmy na chyba (to się okaże na boisku) łatwą grupę tak, w eliminacjach do Mistrzostw Europy trafiliśmy chyba (to również okaże się na boisku) na trudną grupę. I nie chodzi mi tu o nieobliczalnych Serbów z Czarnogórcami i chcących się odrodzić Belgów (Portugalczycy raczej poza naszym zasięgiem)m tylko o azjatyckich Kazachów, Azerów i Ormian, którzy w każdym meczu będą walczyć (w dosłownym tego słowa znaczeniu) o choćby jeden punkt. Z takimi zespołami naszym ciężko się gra. A do tego mamy jeszcze starzejącą się kadrę, a młodych nie widać. Tak więc pozostaje nam wierzyć, że mimo wszystko uda się po raz pierwszy w historii Polakom awansować do tej imprezy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowe cegiełki...

Dla mnie to trudna grupa, bo Polska, Belgia, Serbia i Portugalia będą walczyć o awans, a tylko dwie z nich awansuje, a trzecia będzie grać w barażach. jak zawsze poszkodowana będzie Polska :P 8)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org