piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

pracownik czy nie pracownik to nie istotne. napisałem prawdę i to jest ważne. jeśli nie masz pracy to czemu nie możesz iść sam sie przekonać i w między czasi szukać drugiej

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Zenit przyznaję Ci rację. Jak tak wszyscy narzekają to niech zakładają własne firmy czy tam działalności i zobaczymy ile wtedy oni będą płacić i jak długo utrzymają swój biznes.
wpm nie narzekaj tylko zapie...laj do urzędu otwieraj firmę i działaj.
I nie użalaj się na forum na wszystko i wszystkich, jęśli wynajm lokalu Ci za drogi to postaw kilka i Ty wynajmuj, wtedy będziesz miał dużo kasy :)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

wes mlota i nawalaj,,,,,,,,,,,sie w ten glupi leb,lepiej nowe kupic tak moj Tata zasze mowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

za mało wody w układzie chłodzenia lub silnik krokowy do wymiany bo rozumiem ze nie strzela ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Na Senatorskiej to Ci chociaż powiedzą co jest bezpłatnie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Kiedy wymieniane świece i przewody WN? Ile czasu mają membrany w parowniku? Krokowiec sprawny? Filtr powietrza czysty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Czytając paplaka, w tym jedynym wypadku, jestem za aborcją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Sprawdź przewody podciśnieniowe czy aby nie popękane.Wszystkie jakie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu


Ludzie zastanówcie się co piszecie , przebija przez was typowo roszczeniowa postawa , tylko wam dać , a co wy macie do zaoferowania w zamian ?
Jakie wykształcenie KIERUNKOWE ?
Jakie doświadczenie zawodowe ?
Jakie umiejętności ?

Młody człowiek po skończeniu szkoły NIC nie umie , nie jest przygotowany do wykonywania zawodu , papierem to można sobie d... podetrzeć , żeby PRAKTYCZNIE czegoś się nauczył , potrzeba niejednokrotnie dużo czasu i zaangażowania pracodawcy ( traci czas i środki ) . Oprócz umiejętności wiele pozostawia do życzenia stosunek młodych ludzi do wykonywanej pracy a i wymagania finansowe są nieadekwatne do osiąganych rezultatów/wyników ich pracy .
Inną zupełnie sprawą jest kwestia ryzyka związanego z zatrudnieniem młodych kobiet . Zatrudniasz i po kilku m-cach płacisz świadczenia nie mając pracownika . Nie ma się co temu dziwić , że są te umowy śmieciowe , gdyby nie było to wielu małych i średnich pracodawców poszłoby z torbami .
Kto i komu będzie płacił na ładne oczy , a co pracodawcę obchodzi wasza sytuacja , dzieci itp . Brutalne to , ale nad właścicielem firmy nikt też nie będzie się litował . W interesie jest różnie , raz lepiej raz gorzej , a koszty własne trzeba ponosić niezależnie od koniunktury . ZUS trzeba płacić regularnie , utrzymanie firmy ; lokal , opłaty za media , zezwolenia , koncesje , licencje , pensje pracownikom itd itp
Gdyby coś , to Urząd Skarbowy też nie zna litości . Komornik sądowy potrafi zniszczyć firmę , odebrać wszystko i jeszcze z długami zostawić .
Czy wtedy ktoś będzie się litował nad pracodawcą ?
Czy ktoś mu coś da ?

Człowiek wsadził SWÓJ kapitał , ryzykował niejednokrotnie dorobkiem całego życia , aby coś stworzyć i ma do tego prawo by w swoim interesie decydować o tym kogo i za ile zatrudnia . Wam jak się nie podoba , to nie musicie u niego pracować , nikt nikogo nie zmusza.

Mam propozycję do wszystkich niezadowolonych i narzekających na pracodawców :

weżcie sprawy w swoje ręce , zakładajcie działalności gospodarcze , będziecie zarabiać kokosy , nic nie robić , a i zatrudnionym pracownikom godziwie płacić powyżej średniej krajowej .

Po co ta zazdrość i zawiść ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

SERWIS - WULKANIZACJA "GUMIŚ" na ul. Wojska Polskiego 117, Tel: 787 603 606

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Ja stawiam na zanieczyszczoną przepustnicę powietrza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

zycze ci pani studenkto zeby twoja praca nie przeszla przez system antyplagiatowy i zeby dyscyplinarnie usuneli Cie z uczelni.
wstyd! za lopate sie wez jak nie chce ci sie przysiasc i napisac 60 stron pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Witam.
Udało mi się dzisiaj zdobyć wzmacniacz Unitra Diora WS 354, mam też gramofon Unitra Bernard GS 438, i chcę podłączyć go do komputera, (przez wzmacniacz)żeby móc zgrywać sample, jeśli ktoś miał do czynienia z takimi cudami, proszę o pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

,,,Zezol,,,,,


Widze ze pomalutku zaczynasz myslec,ale to dobrze ,


idziesz w dobrym kierunku,rozumiesz ze pracodawca musi myslec za wszystkich,za siebie za pracownika itd,daj ludziom wolna reke a bedziesz za chlebem chodzil,pracownikow trzeba trzymac krutko,,,,inaczej bedzie zle.


powiedzenie mego dziadka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jeli zobaczysz,,,, dziada,,,, daj mu torbe i wyslij dalej,jesli go przypasiesz do siebie a on zobaczy ze ma troszke lepiej bedzie chcial toba zadzic,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

A jakie ma znaczenie to, jaki ma kolor włosów i gdzie chodzi po zakupy? To, że została blondynką czyni ją bardziej złą, czy co? Stało się, co stało, ale nie poszła siedzieć, więc dajcie spokój. To i tak nic nie zmieni. Dajcie ludziom żyć.

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

witam wszystkie kobietki,
mam pytanie czy miałyście możne miesiączkę 2miesiace po urodzeniu dziecka?a potem nagle ustala?czekam na odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09-03-12 12:23


a co gimnazjum może innego napisać ?
np taki Autor: Baron666 = Autor: diabel666

założył/ła te dwa nowe nicki kilka dni temu wstecz , aby się odgryżć ?

chodzi po ogólnym i politycznym , żeby nabić sobie posty , a jedynym jego/jej komentarzem jest zawsze tylko kropka " . "
tylko to masz do powiedzenia ?


Tym razem się wysilił/a .
NO COMMENT !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

zezol

wpm ciebie pochwaliła , jak to swój do swego ciągnie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

No może jeszcze....
http://www.youtube.com/watch?v=72T4j04MS8o



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

debi40 -nie twoja sprawa to zamilcz. A ta cała tereska25 to dobra gnida, czytałam jej komentarze odnosnie zaginionego pieska i aż kurw***ca bierze jak się czyta jej wypowiedzi, dlatego tak się uniosłam. Widać ty lubisz takie towarzystwo skoro bronisz (tak myślę) tę wywłokę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu


pocoinaco , za to widać jaką " damą " jesteś ty kobieto !

i co się tak bulwersujesz , jak sama nie jesteś lepsza ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

a jakie nr-y ?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

511929563 polecam i mi robił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Który to już raz? Z moich wyliczeń trzeci. Chłopaku pilnuj suki, bo fajna, a teraz jak ją znów znajdę to nie oddam ;)

Jest marzec, niektóre lecznice sterylizują taniej - zapisz ją na zabieg może będzie Ci łatwiej upilnować. A przede wszystkim nie puszczaj samopas jak nie umiesz dopilnować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Za co kocham naszego Premiera Benjamina Netanyahu

Mnie też bardzo denerwują takie osoby.

Aranis, wkładaj kartki za wycieraczki z upomnieniem.

Słyszałam o takich w kształcie ch*** z odpowiednim napisem porównującym kształt do kierowcy :)
Podobno działa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org