piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

dla piotra4 jest to widocznie normalne,ze jak sie kogos zabije lub cosm z tych rzeczy to sie chodzi po ulicach...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.



maja000 , to tylko mała próbka moich możliwości , nie skończą się szybko , mogę tak bawić się jeszcze długo , ale teraz WYBACZCIE mam coś do zrobienia

... tym czasem bywajcie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

chyba jezdzic na recznym bedziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Witam!Gdzie można kupić jakieś dobre preparaty,środki do czyszczenia kostki i impregnacji? Jakie środki polecacie do czyszczenia? lub sprawdzone sposoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Pracował ktoś??? dzieki za rozsądne odp. Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Tylko, że tutaj powędrowałeś już w stronę nierealnych marzeń, bo koszt wybudowania nowego stadionu w innym miejscu, byłby kilkunastokrotnie wyższy niż modernizacja tego co było na tamtą chwilę (poniekąd sam to napisałeś). Stadion stadionem, sprawa jest już zamknięta.

Warunki budowlane, które ogółem opisałeś, to kolejny rozsądny argument przeciwko lokalizacji tej inwestycji.
Lądowisko na grobli nie jest jeszcze przesądzone, więc miejmy nadzieję, że ktoś z 'światłych', odpowiedzialnych za lądowisko, przeczyta ten wątek i zastanowi się dwa razy nad sensem i zasadnością budowania akurat tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Na mily poczatek :)

http://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk&ob=av3n

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.


I o TO chodzi , o to chodzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Ludzie...to czemu nie złożycie propozycji obywatelskiej o wznowieniu kary śmierci??? Przecież macie do tego prawo i jest Was tak wielu...

A cywilizowane społeczeństwo nie posunie się do zabójstw...przecież przez takie kary człowiek staje się takim samym zwyrodnialcem jak przestępca, który popełnił czyn zabójstwa...chcesz wiedzieć coś więcej - obejrzyj sobie dokument o byłych polskich katach, posłuchaj jak oni się czują i wtedy podejmuj jakieś decyzje. Najlepiej to krzyczeć i nic nie robić, a złe rzeczy niech robią inni, a ja niech sobie poleżę w różach...takie jest podejście dużej liczby ludzi. Okrucieństwo wykonane przez zabójstwa, gwałty i tym podobne jest wielkie i nieraz także mam chęć się im odwdzięczyć "tym samym", ale przecież wtedy niczym się od nich nie różnimy. Może lepiej zmienić prawo i zaostrzyć kary...ale nie zabijać jak oni...

Maju...masz odwagę - to jedź i zrób to, co uważasz za słuszne...a prawda zawsze może być wyjaśniona i plotkary jak Ty tylko utrudniają jej wyjawienie, bo kłamią nie wiedząc nic.

Jakbyście umieli czytać ze zrozumieniem, to byście zauważyli, że potępiam tamto zachowanie, ale nie podpisuję się za zniżaniem do poziomu brudu ulicznego.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

tak podaj numer telefonu, przyjade po niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

KasiuBB słowa Maji mówią o tym, że chciałaby dokonać pewnej formy linczu na niej (słowa "zróbmy jej to samo"). To ja się zapytam inaczej - dlaczego akurat tylko w tym konkretnym przypadku??? Czy na przykład gwałt z zabójstwem jest mniej drastyczny??? A poza tym to nie wspominałem, aby jej nie karać, tylko aby dociec prawdy i uniknąć "ukamienowania" przez ludzi.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji świąt chrześcijan Bożego Narodzenia, PZPR-pis życzy miłych i zadawalających podwyżek cen produktów w tym spożywczych.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org