sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moralność Żydowska

_maly_ , Twoja baba to klepie Ci na głowie kotlety ?

Ja wiem , że u każdego w domu może być żle , ale u Ciebie to już skrajna patologia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Żydowska

Kiedyś już raz jedną zaprosił,a ta się jego pyta"Zeziu czy ty chcesz mi włożyć tam gdzie patrzysz" na to Zezowaty odpowiada,że tak.No i baba nawiała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Żydowska

tereska25 -- ja piernicze co za gówno sie tu wypowiada, Ty pasztecie zamknij ryja bo smierdzi jak klikasz. TY niezrównoważona ściero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Żydowska

wystawiles dupe,zeby sie przewietrzyla,bo nie umyles, a tak poza tym masz gryps jak swinia podskok!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Żydowska

Bo to trzeba wyciąć wszystkie drzewa (włącznie z trawą), całośc zalać betonem, zrobić smołowe alejki i przykryć cały cmentarz folią! Potem wytruć wszystkie ptaki. Tak, żeby nie zostało nic, co przypomina wieś! Taki cmentarz wam się głupie kmiotki marzy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Żydowska

Pamiętam,pamiętam,bo żeś się wstydził swego ryja komuś pokazać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org