piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

Autor: kwinto7 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 12:28

Co, którzy go przywieźli to jakieś kołtuny. Transportowac kilagramowego psa w bagazniku. Widziałem ich wracając z pracy, pies najpierw im uciekł a potem ganiali go po ulicy wstrzymując ruch potem pies wpadł przez brame na ogrodzona działke. Widać zrezygnowali i pies poszedł w las. To było w poniedziałek.Wiec jesli nie trafił pod jakiś dach to przy tych przymrozkach - Dobry Jezu a Nasz Panie ... .


Ja nikogo nie osądzam i nie jestem żadną idiotką, więc darujcie sobie inwektywy. Zrobił tak bo chciał pomóc, a że wyszło jak wyszło to nie jego wina, a moja bo to ja nie dopilnowałam psa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

uzasadnij !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

Może i zwiewał bo mieszkam niedaleko szkoły być może ktoś chciał go złapać! A Ty kobieto myślisz, że będziesz mnie bezkarnie obrażać? Nie jestem Twoją koleżanką i raczej nigdy się nie zniżę do takiego poziomu!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

Kiedy u nas ?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Zostan-ksiedzem-Gwarantujemy-prace-i,wid,14336941,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

Wnioskuje ze "studentka" po janskim lub agrobiznesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

Szukam kontaktu z użytkownikiem kwinto7, gdyż jest to osoba, która po raz ostatni widziała mojego psa żywego. Bardzo proszę o kontakt! Chciałabym wiedzieć gdzie dokładnie był widziany mój piesek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

schizofrenika popiera Crazy Zdziś wcale mnie to nie dziwi - glupota widać zaraźliwa jest ..... nawet po nicku to widać że jełopy się popierają. i nie ważne o meritum sprawy .... zlikwidować straż miejską bo ,,glupi szalony czy jak tam to tłumaczyć ma tyle do powiedzenie..... jest demokracja i owszem ale nie anarchia . Nawet głupki mogą się jednać w swym przekonaniu i mają do tego prawo , pisać mogą że likwidują itp. i tyle w tym temacie . Wszystkim obrońcom tego niedorozwoja zadaję pytanie ... czemu już nawet sam się nie broni , nie pisze , czekamy na wspaniały film w tvn .
Robciu ewidentnie jest niezrównoważony psychicznie masz rację i tylko wspólczuć jemu . I tu apel do Pana M. T. bo tak swoje dane opublikował kręcąc ten film ... nerwosan niech pije , zioła jakieś a jeśli już za poźno to farmakologicznie trzeba sie leczyć ... i cytując jego wpisy ... przyjdzie czas... że lek zadziała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

ja ci ręki nie podaję wiec cicho mi tu o poziomach brrrr aż mną wstrząsnęło, co też internet z takich bab jak irenaka robi !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!


ostatnio ? - w kuchni , w jednym z łomżyńskich chińczyków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

Autor: robciu (---.146.236.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Nie chodzi mi o sam browar i piwo, tylko kiepski jest spot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

http://www.youtube.com/watch?v=uGmdMVgpOwc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5wEAI0TOx18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!

hej mam takie pytanie czy ktoś z was wie może coś na temat usuwania zębów pod narkozą i robienia protezy? tzn chodzi mi o to żeby to wszystko odbywało się w ciągu paru dni, dodam że słyszałam że robią coś takiego w Białymstoku ale gdzie i za ile to nie mam pojęcia czy ktoś z was mógłby mi pomóc z góry dziękuje:)

dla ciekawskich dodam że nie chodzi tu o mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Krynicka ma ugasić pożar roszczeniowy w Łomżyńskim Szpitalu!


Irenaka

może Ty zapytaj Andzię C , on ostatnio cieczkę miał , to może i ta Twoja psina za nim poszła ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org