piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziennik Getta Warszawskiego


Re: KOMINEK , czym palicie ...






Autor: Irenaka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15-03-12 16:58

Trzeba mieć w czym palić żeby pytać! W psychiatryku kominków nie mają!



Dzięki Tobie też ten post był na pierwszym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennik Getta Warszawskiego

tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennik Getta Warszawskiego

Pani Teresko podobno była Pani zbulwersowana tym jak to obcy ludzie zawieźli w bagażniku małego pieska, a teraz coś się Pani odmieniło? Nie mieszkam w bloku żeby mój pies przeszkadzał sąsiadom, więc radzę się zastanowić nad swoimi teoriami. A o tym jak to mój pies był maltretowany może zaświadczyć doktor Marek Leończak, który zna mnie z imienia i nazwiska tylko ze względu na to właśnie znęcanie się i brak wizyt u weterynarza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennik Getta Warszawskiego

Autor: tereska25 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 06-03-12 18:44

no słyszałam jak to dobrzy ludzie zapakowali do bagaznika samochodu ratlerka i fru z nim do schroniska, auto przed schroniskiem bagaznik otworzyli a biedny, wystraszony psiak wyskoczyl z bagaznika i pogonil przed siebie, dobroci ludzie oj dobroci, takiego psiaka to się bierze pod bluzę, na ręce albo na smycz a nie jak "psa" w bagażnik, a poza tym po co zgarneli skądś tam, piesek za 5 min lub za godzinę wrocilby do domu, ale nie, trzeba go od razu i to biegiem do schroniska, tfu z takimi ludzmi i ich dobrocia, zbulwersowana jestem to i chaotycznie pisze


Pani Teresko czy przypadkiem Pani tego nie napisała?
Skąd więc ta nagła zawiść i dwulicowość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennik Getta Warszawskiego

Głupoty gadasz,przecie to wykapany Zezuś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org